Rolantide Gelen Ses

coachoftheyear

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Rolantide Gelen Ses

faruk_1977 link' Alıntı:
Arkadaşlar merhaba

Geçen Kasım ayından beri rolantideyken motordan gelen bir ses var

http://youtu.be/RcOaI5afsq4

Bu ses Turbodan gelen ıslık sesi olabilir mi?

Rölantide turbo devreye girmez , o enjektör kapaklarından gelmektedir hava kaçırmaktadır.Büyük olasılık değişecek.Aldığınız yakıtla alakalı sanırım.Orjinali 900 temizlerlerse 300 tl.

akheron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu ince ıslık sesi benim araçta da var baya araştırdım sanırım devirdaim pompasından geliyor servise göstereceğim ilk fırsatta başına gelip de çözüm bulan varsa bilgilendirirse sevinirim

akheron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Bugün servise gösterdim dediğim gibi devidayim pompasından geliyormuş garanti kapsamında değişecek

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

akheron link' Alıntı:
Bugün servise gösterdim dediğim gibi devidayim pompasından geliyormuş garanti kapsamında değişecek

sorununuzu çözdüğünüze sevindim :)

bu arada burdur'da keşke görüşseydik tanışabilirdik yeni gördüm malesef konuyu

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

akheron link' Alıntı:

Geçmiş olsun. Garanti kapsamında değişiyor olması sevindirici. Fakat, eğer üretimle ilgili bir sıkıntıysa (fabrika çıkış) parça yine problem yaratacaktır. Ve Bildiğim kadarıyla ikinci defa aynı parçayı değiştirmiyorlar.

akheron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: Ynt: Rolantide Gelen Ses

mucahitduran link' Alıntı:
Geçmiş olsun. Garanti kapsamında değişiyor olması sevindirici. Fakat, eğer üretimle ilgili bir sıkıntıysa (fabrika çıkış) parça yine problem yaratacaktır. Ve Bildiğim kadarıyla ikinci defa aynı parçayı değiştirmiyorlar.
Yok 3 defa üst üste parça değiştirenler oldu sıkıntı olmadı inşallah bende de olmaz

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

akheron link' Alıntı:
Yok 3 defa üst üste parça değiştirenler oldu sıkıntı olmadı inşallah bende de olmaz
Aracım 9.000 KM'de iken diskleri garantiden değiştirtmiştim. Değişim sonrası servis danışmanı bana tekrar aynı problemle gelmem durumunda garanti kapsamına girmeyeceğini, 1 parçanın sadece 1 kere garantiden değişebildiğini söylemişti. Bana yanlış bir ifadede bulunmuş olabilir hocam. Sırf bu durumdan dolayı disklerimle aynı problemi yaşamama rağmen götürmüyorum servise.

ouzhn06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracım 9.000 KM'de iken diskleri garantiden değiştirtmiştim. Değişim sonrası servis danışmanı bana tekrar aynı problemle gelmem durumunda garanti kapsamına girmeyeceğini, 1 parçanın sadece 1 kere garantiden değişebildiğini söylemişti. Bana yanlış bir ifadede bulunmuş olabilir hocam. Sırf bu durumdan dolayı disklerimle aynı problemi yaşamama rağmen götürmüyorum servise.
Yok abi seni yanlis bilgilendirmis ordaki gorevli(!) arac garantide oldugu surece degisir. Ben 4 defa disk degistirmistim garanti zamani;D;D

akheron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence başka bit servise giderek tekrar dene şansını