!!!rolanti sorunu!!! bıktım artık böyle giderse aracı kapının önünde yakacağım

skyrunnerug

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çözemez iseniz aydına gelin siz çayınızı içene kadar sorunu çözelim

abi eski foçadayım yazın didime gideceğim zaman arızam olsun olmasın çayını içmek için uğrayacağım siteden savaş beyle tanışmıştık sizlerlede tanışmayı çok isterim şimdilik böyle kullansam bir sıkıntı olur mu ?

skyrunnerug

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Op-com ile açmadan, devri yükseltince otomatik açılıyor mu?

abi hiç bakmadım ama rolantide açmadığı kesin mesela kapının önüne geliyorum hafif sert fren yapıp geri vitese takınca rolanti düşüyordu haliyle hızlı kalkamıyor düştükten sonra tekrar düzeliyordu o sorunda hallolmuş bu şekilde kullanmak istiyorum fakat depoya zarar veririm yada benzin gider aracı bogarım diye korkuyorum...

skyrunnerug

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra g nin son yazılımı yüklümü aracınıza son yazılım açıklaması aynen şöyle
rölanti dalgalanmasında düzeltme yapıldı.

ne demek istediğinizi tam anlayamadım... espiri yaptıysanız kusura bakmayın benim jeton biraz köşeli :D

semia

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
motor şase kaplosuna bakın,boğaz kelebeği temizlendi karterden gelen hortum tıkalı ise buda yapar başıma geldi,pekii o tank havaalandırma ventili manuel açılıyor ama çalışırken açılıyormu? ventili değiştir bak

skyrunnerug

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
motor şase kaplosuna bakın,boğaz kelebeği temizlendi karterden gelen hortum tıkalı ise buda yapar başıma geldi,pekii o tank havaalandırma ventili manuel açılıyor ama çalışırken açılıyormu? ventili değiştir bak

Abi durum aynen şöyle araç rolantide çalışırken sapıtıyor, 500-1500 arasında sürekli gaz verip salma durumu var. O2 sensörünün fişini çektim biraz düzelir gibi oldu, hah dedim o2 sensörü arızalı. 150 lira para verdim yenisini aldım taktım yine aynı. Opcom la arızaları silerken aklıma benzin havalandırma valfi geldi teste girdim çalıştırdım aaa bütün sorun ortadan kalktı, araç rahatladı. 1 dk sonra falan test bitince valf kapanınca arac stop etti. En son artık ana bacı girdim araca soktüm hortumları bagladım birbirine öyle kullanıyorum bir daha da bakmadım valf çalışıyormu çalışmıyormu bu şekilde kullanmanın bir sıkıntısı olurmu onu merak ediyorum sadece...

Son düzenleme:

skyrunnerug

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Espri yapmadım aracın motor beynine yazılım yükleniyor gerekli yazılım yükseltmesini yapın.

abi gece okudum mesajını tam anlayamadım kusura bakma... tamam yazılımı yükselteyim fakat bizim burada 1 yetkili 2 de özel servis var adamlara omega ekranını programlatana kadar göbeğim çatladı siteden mesajları takip ederseniz anlarsınız neler çektiğimi:D demek istediğim bunların alayı çavo bilmezler nasıl yapıldığını siz buradan yada özelden tarif ederseniz ben kendim yapayım zira gittiğim servislerde adamlar görünce tech 2 yi verip kaçıyorlar :D