roket ve kalorifer..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar gecen gun bı musterının mercedes 500 sel otomatık vıtes aracını deneme surusune cıkmıstım bırsey farkettım tam gaz yapınca kalorıfer son hızına acılıyor sadece ön cama fısırtı seklınde hava ufluyor amacı hızlı gıttıdın ıcın camda en ufak buğu bırakmaması.. ama ses noss sesını andırıyor heycan verıcı bı sesdı.. benım astrada boyle bı özellık yok ama diğer opel modellerınde bu özellıgı gören duyan varmı??? tesekkurler

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya ben bişey demiyorum adamlar yapıyolar ya herşeyi düşünüyorlar Helal olsun

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende olmasada olur öyle bi özelik aramam ama bu ince ufak ayrıntılar birleşince kalite farkını koyuyo işte

burak_1987

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
ben böyle bir özellik opellerde duymadım. ama helal olsun adamlara yapıyolar işte.

Experience

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
Mercedes'in en üst kasalarından ve astronomik fiyatlı bir modelinden bahsediyorsunuz.O kadar para verdikten sonra o ve birçok özellliğin olması normaldir.Bizler bunu manuel olarak yapıyoruz,şahsen çok da gerekli birşey degil.Vectra c'de tek tuşa basarak aynı işlemi yaptırabiliyorsunuz.Aradaki fark sadece bir kere düğmeye basmak (otomatik klimalı modellerinde)

bozcurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astrammm' Alıntı:
arkadaslar gecen gun bı musterının mercedes 500 sel otomatık vıtes aracını deneme surusune cıkmıstım bırsey farkettım tam gaz yapınca kalorıfer son hızına acılıyor sadece ön cama fısırtı seklınde hava ufluyor amacı hızlı gıttıdın ıcın camda en ufak buğu bırakmaması.. ama ses noss sesını andırıyor heycan verıcı bı sesdı.. benım astrada boyle bı özellık yok ama diğer opel modellerınde bu özellıgı gören duyan varmı??? tesekkurler

arakadaşım autoya al tahmınıme gore oyle bısey olmasına ızın vermez galıba benım autoya alınca bi ayaklara gelıo bı camdan gelıo bı onden gelıo bazaen hepsınden gelıo benım passatla gunesın geldıgı yon daha serin otekı taraf diğerıne nazaran daha sıcak oluyordu bundada vardır galiba

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
böyle ince ayrıntılar kaliteyi getiriyor.. bi de onların kaloriferinde devir daim motoru var bildiğim kadarıyla.. motor stop ettikten sonra su soğuyana kadar sıcak hava geliyo... doğru demi musa:D ???

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet dogru mustafa ama eskı modellerde cogu ıptal:D:D ıyı bı özellık su soguyana kadar gene ıyıbı sıcaklık verıyor. ama o özellık olmasa yanı bızımkılerde yok hemen sogumaya baslıyor

marikan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astrammm' Alıntı:
evet dogru mustafa ama eskı modellerde cogu ıptal:D:D ıyı bı özellık su soguyana kadar gene ıyıbı sıcaklık verıyor. ama o özellık olmasa yanı bızımkılerde yok hemen sogumaya baslıyor

bizim rekord'a babam yapmıştı.. bizim tanıdığım mercedeste görmüştü de... ondan biliyom.. iyi oluyodu stope ettikten sonra bile sıcak hava geliyodu..

EKTOPEL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla bizde bir OPEL Astra F kasa 1.4 60bglik bir alet wardı onun radyosunu açınca AM modunda arada bir gaza basmanla orantılı olarak bızzzz diye bir ses geliyordu ne kadar gaza basarsan ses o kadar artıyordu tabi bu mersedes olayına bi açıklık getirmesede paylaşmak istedim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...