Rizede opel tamir

seron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar rizede opel tamiri yapan yer varmı forumda rizeli arkadaşlar varsa bi yardımcı olabilirlermi.

ogretmen0761

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Rize'de Engindere var,bir kere gittim,ilgili gibiler ama tecrübe ve fiyat konusunda fikrim yok.İslamoğlu diye bir servis açılmıştı,her tür araca bakıyorlar.Orayı da araştırabilirsin.

seron

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Engindereye bi defa gittim bir fan muşuruna 130 tl para aldılar en kral gm müşür 40 tl adamlar iyi kektiler bide yan sanayi taktılar neyse canımız sağolsun bidaha mı tövbe.islamoğluna bi bakıcam kafama yatarsa onlara baktırrım yoksa trabzonda bi yer bakacam.teşekkür ederim.

fikri55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
olmadı artık samsuna kadar gelırsınız sorun buyukse samsunda gayet ıyı servısler var

ogretmen0761

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Engindereye bi defa gittim bir fan muşuruna 130 tl para aldılar en kral gm müşür 40 tl adamlar iyi kektiler bide yan sanayi taktılar neyse canımız sağolsun bidaha mı tövbe.islamoğluna bi bakıcam kafama yatarsa onlara baktırrım yoksa trabzonda bi yer bakacam.teşekkür ederim.

Valla dostum hemen hemen 4 yıllık Opel kullanıcısı ve forum üyesiyim,daha Allah korkusu ile çalışan servis görmedim,duymadım.Engindere piyasada 180 200 liraya bulunan Delphi marka bobin için laf arasında 500 lira fiyat telafuz etmişti ki yetkili servis bile 350 civarı değiştiriyor.Dedim ya çok işim düşmedi.Ben Of'ta görev yapıyorum,İslamoğlu okula kadar gelip broşür dağıtmıştı ama bilemem tabi,hizmet noktasında nasıldır.
Bu arada Trabzon'da da malesef işinin ehli servis yok.Aktif Opel var en çok tercih edilen olarak,ama tavsiye etmem.

karabek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Attack oto Trabzon tavsiye ederim
Rizelilerin büyük bi kısmı Trabzondaki özel servislere geliyor çok görüyorum

gokyuzu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ardeşen de Yolda kaldım.Aracı çekici ile İSLAMOĞLU'na cektırdım.Çok pişmanım.
1-Ustaları kesinlikle OPEL'den anlamıyor
2-Abartılı zaman aldı. yarım saatte bitmesi gerekirkenTam bırgunuımu yedıler.
3-Tek kelime ile ÇARPILDIM.Kendi ustamla telefonda konuştum ve parça fiyatını öğrendim.Islamoğlu benden tam ıkı katını talep etti
VE EN KÖTÜSÜ tamir ettik dedikleri araba ile bir gün sonra aynı arızadan yine yolda kaldım.Başka bir tamirciye cektirip aynı yeri yaptırttım.
15 yıldır araba kullanıyorum ve bırçok olay başıma geldi ama en kötüsü ISLAMOĞLU idi.Paramı helal etmiyorum.

ziya_y

Kayıtlı Kullanıcı
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Başlık açılalı çok zaman geçmiş. Rize veya Trabzonda güvenilir ve kazıkçı olmayan bir servis var mı?