Resimdeki nedir ?

mRt50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar internetten bakıyorum avrupadaki astra h lerin birçoğunda koltuk ısıtma esp cid ekran fln birsürü özellik sunuluyor galiba bize de üvey evlat muamelesi yapılırmış gibi boş araçlar getiriliyor. Türkiye ye boş araba getirilmesine alıştık artık yada dolu arabalar gelsede fahiş fiyatlara satılmasına alıştık. Gerçi 5 liradan benzin almaya alıştık bunlar ne ki dediğinizi duyar gibiyim :) Bugn youtube da bi video izlerken bunu gördüm tavan aydınlatması gibi bişey galiba ama tam bilemedim nedir acaba
fy4t.jpg

REC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orijinal alarmın iç denetim sensörleri... Aracı kilitledikten sonra araç içerisinde herhangi bir hareket olursa (camı kırılıp içeri girilirse vb.) bu sensörler algılıyor ve alarm devredeyse uyarı veriyor.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araçlar boş olarak gelmiyor, aracı sıfır olarak alırken donanım listesine sıfır araç alıcıları eklemiyorlar, "aman bunu ekleyip boşuna fiyatı şişirmeyelim" diyerek. Ülkeye gelmesinden ziyade arz-talep meselesidir. Sıfır insignia ve astralara bakacak olursak, kimisinde kırmızı ışıklandırmalı küçük ekranlı yol bilgisayarı, kimisinde kocaman renkli navigasyon ekranı bulunmakta. Kimisinde vasat bir müzik tesisatı varken, opsiyonel donanımla birlikte infinity ses sistemi geliyor.

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bazı araçlarda Türkiye paketi varmış boş oluyormuş diye duyduydum ama hatırlayamadım bide ben uydurmadim bunu gerçekliğini bilmiyorum :)

GT-I9300 cihazımdan gönderildi

mRt50

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla alicilar alirken eklemiyolar konusuna bi yere kadar katiliyorum fakat arkadasima sifir astra almak icin gidip siparis verirken veya internet uzerinden olusturmalarda en basidinden bi koltuk isitmayi goremedik yani. Bizim ulkemize butun donanimlar sunulmuyor. Internetten bakiyorum surekli cam tavanli astra h lerin cogu bos yani ne cc var ne far sensoru yagmur sensoru var yani simdi alicilar secmedi desek birinden birini illaki secerlerdi heralde yanlissam duzeltin lutfen

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla alicilar alirken eklemiyolar konusuna bi yere kadar katiliyorum fakat arkadasima sifir astra almak icin gidip siparis verirken veya internet uzerinden olusturmalarda en basidinden bi koltuk isitmayi goremedik yani. Bizim ulkemize butun donanimlar sunulmuyor. Internetten bakiyorum surekli cam tavanli astra h lerin cogu bos yani ne cc var ne far sensoru yagmur sensoru var yani simdi alicilar secmedi desek birinden birini illaki secerlerdi heralde yanlissam duzeltin lutfen

İnternet sitesi üzerindeni ürün farklılaştırma modülleri sadece alıcının kafasında net olarak fiyat ve elde edecekleri konusunda fikir verir. Bayiiye gidip şu da olsun bu da olsun gibisinden ekleme çıkarma yapmak gibi donanım konusunda her türlü şeyi satın alabilmenize olanak tanıyor. Toyota,pejo ve opel bayiilerinde geçen yıl son sınıfta olan arkadaşlarım zorunsuz olarak öğrenme amaçlı staj yaptılar, bu konulara meraklı olduğumdan birebir bilgi almışlığım var. Üniversite şenliklerind stand bile açılıyor düşünün ;)

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com

Araç oluşturma da, En son adımda, Ergonomik Spor Deri Koltuklar-Siyah 3.321,03 TL opsiyon olarak ekletirseniz koltuk ısıtmalı ve arka kol dayamalı gelir. O fiyattan dolayı piyasada pek göremeyebilirsiniz. Sunroof 2.043,79 TL iken, koltuk %50 pahalı.

Astra J için durum bu, Astra H classic olmadan da böyle idi, Astra H artık 2 tip üretilip geliyor.

rahimavci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araç oluşturma da, En son adımda, Ergonomik Spor Deri Koltuklar-Siyah 3.321,03 TL opsiyon olarak ekletirseniz koltuk ısıtmalı ve arka kol dayamalı gelir. O fiyattan dolayı piyasada pek göremeyebilirsiniz. Sunroof 2.043,79 TL iken, koltuk %50 pahalı.

Astra J için durum bu, Astra H classic olmadan da böyle idi, Astra H artık 2 tip üretilip geliyor.

Nasıl yani o paketi almazsan arka kol dayama yokmu araçta

GT-I9300 cihazımdan gönderildi