reflektörlü logo uygulaması gayet hoş :)

shambala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hemşerim bunu nasil yaptin süper olmuş benimde aklımdan geçmişti bi ara elektrigi nerden aldın nasıl temin edebiliriz

corsaLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hemşerim bunu nasil yaptin süper olmuş benimde aklımdan geçmişti bi ara elektrigi nerden aldın nasıl temin edebiliriz

topragm elektrikli degil sadece reflektör hani yollardaki tabelalardaki yansıtıcı reflektörler varya aynısı teminini karayollarında çalışan abilerimden yaptım. ürün şöyle bişiy.
petek.jpg

petekli reflektif folyo diye geçiyo şöyle bi link buldum ama fiyat biraz pahalı galiba yinede bi bakarsınız http://www.reklammalzemeleri.com/ur...oracal-5800-y-seri-petekli-reflektif-137.aspx saygılar.

Modificator54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende düşünüyorum çok hoş olmuş :D ama bizim arabaya gider mi bilemedim şimdi :D

fırat ısık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aslında reflektörü arka aknpalara bıde fren balatasının ustune yapcan guzel olur bence :)

shambala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
topragm elektrikli degil sadece reflektör hani yollardaki tabelalardaki yansıtıcı reflektörler varya aynısı teminini karayollarında çalışan abilerimden yaptım. ürün şöyle bişiy.
petek.jpg

petekli reflektif folyo diye geçiyo şöyle bi link buldum ama fiyat biraz pahalı galiba yinede bi bakarsınız http://www.reklammalzemeleri.com/ur...oracal-5800-y-seri-petekli-reflektif-137.aspx saygılar.
teşekkürler topragım:) eline sağlık süper olmuş neresindensin maraşın

corsaLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
valla gören nerden aldın logoyu süper duruyo diyo hele geceleri harika görünüyo tavsiye ederim :) Afşinden ben ortak :)

corsaLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben çıkaramadım. saglık bakanından olabilir mi :)

Qabus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et