Reçine temizliği hakkında bilgi

resat35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba sevgili forum üyeleri. Bir konu hakkında görüş ve önerilerinize ihtiyacım var. Aracımı park ettiğim yerin yakınlarında ki ağaçlarda kaput ve camlara çam reçinesi damlamış. İlk etapta ıslakbir mendil ile fazlasını alıp oto temizleme cilası ile temizlemeye çalıştım fakat çıkaramadım. Araca yapışan reçineleri boyaya zarar vermeden çıkarmanın bir yolu varmı? Yanlış bir uygulama yapmak istemiyorum,saygılarımla..

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sadece sıcak su yeterli olur. Yeterince ısınan reçine erir ve temiz bir bezle reçineyi temizleyebilirsin. Ancak dikkat edin temizleyim derken başka yere bulaştırmayın. Kolay gelsin.

SM-G800H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
özel reçine temizleyiciler var diye duymuştum. bir de onu araştırın. ancak şöyle bir durum var. öyle ya da böyle boya daha doğrusu boya üstündeki vernik illa ki zarar görüyor. amaç zararı en aza indirmek.

fromangelus2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynı sorun için temizleme kili kullanmıştım ve iyi sonuç almıştım, ancak sonrasında cila yapmanız gerekiyor.

garbis

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hiç uğraşma, profesyonel yardım alman şart görünüyor. İzmirde Detailingpoint veya Hardcore Garage ikisine de danış. Google da arama yaparak iletişim bilgilerine ulaşırsın.