radyo cekmiyor

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar merhaba gectigimiz hafta bir arkadasimin vw caddy araci ile istanbul icinde dolasma firsati buldum. radyosu mukemmel cekiyordu. sonra kendi aracima binince radyonun hic cekmedigini farkettim. yani sehir icinde hep bir cizirtili yada hic cekmiyor. bogaz kopru ustu gibi acik alanlarda mukemmel cekiyor ama. acaba benim anten kopuk olabilirmi? bunu anlamak icin radyoyu sokup arkadan multimetre ile bi ucuna dokunup diger ucuna da anten kismindan dokunup akim varmi yokmu kontrol mu etmek gerekir. radyonun guzel cekmemesi rahatsiz ediyor beni dogrusu.

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
son 1-1.5 haftadır iistanbulda redyo çekmez oldu kendi aracımda sony teyp var durup dururken daha kötü çekmeye başladı ben kendi aracımdan şüphe edecekken arkadaşımın A3üne bindim orj teyp oda aynı olmuştu daha önce oda sorunsuzdu.. Sanırım yine vericilerin gücünü düşürdüler

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
antenin orjinal anten mi?benzer bir sorun var dı bende serviste teyp söküldüşünde anten jackının yerinden çıktığını gördm takınca düzeldi

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinal anten kullaniyorum. sony teyp sokme aparati siparis verdim. sokup bakacagim. insallah anten kablosu cikmistir. radyo hic dinlenmez oldu.

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta bı sorun corsaların cogunda var benım 2 corsamdada vardı kı bırını sıfır almıstık kac defa teyp sokuldu tamıre gıttı garantıden en son antenı sokucez tavan kaplamasını sokmemez lazım dedıler elletmedım cam antenı taktım bıraz daha ıyı olmustu dıger corsamdada aynı problem vardı onunda teyp ını degstrdım sıze bı tavsıye tunınngcılerde var anten guclendırıcısı alın bı deneyın derım antenın ucuna takılıyor 12 volt elektrık verıyosunuz yukseltıcı gorevı goruyor bı deneyın derım...