RADYO ÇEKMİYOR

oki_58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: RADYO ÇEKMİYOR

mucahitduran link' Alıntı:
Bende de necvox var. Mükemmel bir çekim kalitesi yok ama yine de iyi. Cızırtısız dinliyorum. Sadece lokasyon değişikliklerinde orjinale göre daha erken ayarlamak gerekiyor yeni frekansı. Ha çok aşırı radyo dinliyor muyum? Yok. Araçta 4 tane USB var. Video klipler işimi görüyor :)
Navigasyon la ilgili değilmiş cekmemesinin sebebi.arac radyo kablosunun biri cqlismiyor malesef  :-(

oki_58

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

FarukS link' Alıntı:
Bende de Necvox dvn -p 1033 var, genellikle radyo dinlerim ve gayet güzel çekiyor. Hatta orjinal CD-400 den daha iyi çekiyor. Bizim araçların antenleri sanırım düşük frekans alım gücüne sahip, üstüne bir de kalitesiz tuner i olan bir cihaz kullanılırsa radyo sorun çıkartıyor. Bildiğim kadarıyla Necvox, dvn -p 1033 modelinde özellikle kaliteli bir tuner kullanmıştı.

Antende sorun olan arkadaş aşağıdaki gibi bir ürün alıp deneyebilir

http://www.aliexpress.com/item/Free-shipping-1pcX-Auto-TV-Antenna-VHF-UHF-System-20db-Booster-Car-Electronic-FM-Antenna-14db/2032527415.html

http://www.hepsiburada.com/liste/productDetails.aspx?productId=otm020025&categoryId=264129&sku=OTM020025&wt_gl=cpc.nelk.oto.urun.pla&gclid=CI38gJS-ocECFdSWtAodnV4AOw#Gorseller
Soylediginiz cihaza benzer bisey taktirdim ama seyahat halinde yine cizirti geliyo :-(

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

oki_58 link' Alıntı:
Navigasyon la ilgili değilmiş cekmemesinin sebebi.arac radyo kablosunun biri cqlismiyor malesef  :-(
Sorun belliyse oto elektrikcisi rahatlikla yapar.

chn124

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
plus.google.com
Ynt:

Ben de bu sorundan muzdaribim. Araçta necvox dvpn 1033 var ve çekimi şehir içinde bile zayif. Önceki aracim puntoda bile daha iyiydi radyo. Bir de bu cihazda TV için ayri anten mi lazim acaba ben TV hic kullanamiyorum