radyatördeki çatlak

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanıırm klima radyatöründen bahsediyor...Varsa tabii...Ben bişey sorayım klima ile ilgili...Klima açıkken klima fanı süekli çalışıyor mu?Eger çalışıyorsa
motor sogutmasına veya diger radyatörün sogumasına ne kadar etki ediyor...Bunu motor hareretinin azaltılmasında kullanabilirmiyiz?
klıma acıkkın fanı calısır ve halıyle motorun sogumasına faydası olur ama asırı soguma baklenmez. zaten opellerın kendı fanı gayet guzel hararetı dusurur. hararet dusmuyorsa zaten dorun vardır

irfan_1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
klıma acıkkın fanı calısır ve halıyle motorun sogumasına faydası olur ama asırı soguma baklenmez. zaten opellerın kendı fanı gayet guzel hararetı dusurur. hararet dusmuyorsa zaten dorun vardır
tşk.ler yani çok sıkışırsak şahin,dogana içerden fan açma dügmesi gibi azda olsa hareret düşürme yapar yani...

halilelibol

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim astram var termestot un üst kısmındaki plastık borunun kenarından motor soğukken su kaçırıyor termostatı değiştirmeden bu sorunu nasıl çözebilirim

mehmetcan

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
[MENTION=30869]ndipi[/MENTION] abi arkadaş tatile çıkmış ama mesajı kalmış

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
[MENTION=30869]ndipi[/MENTION] abi arkadaş tatile çıkmış ama mesajı kalmış

ASUS_T00J-D cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aslın da ne kadar mesaj varsa sildim ama bu mesaja yetişemedim :D gerekeni yaptım. Eyvallah.