Radyatör Sorunu

umut7105

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar sabah arabayla bir yere gittim,5 dk sonra işimi halledip geldiğimde arabanın önünden su damladığını fark ettim.Hemen hemen 30-35 sn bir damlıyor.Baktığımda radyatörün sol alt kısmından damladığını gördüm.İlk düşüncem ya radyatör delindi,ya da TERMOSTAT arızası.Şu anda bir su eksiltme yok ama tabi olacaktır sürekli damladığı için.Bugün servislerde kapalı.Sinirim bozuldu açıkcası,eğer termostat sorunu ise arıza veren arkadaşlarda böyle mi oluştu sorun,yani radyatörden damlama oldu mu?

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Radyatör Sorunu

ben az önce hakan beyin yayınladığı kullanım kılavuzunu okudum, orada klimadan kaynaklanan su damlamasından bahsediyor, o olabilir mi? bi göz atın isterseniz

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

klima açık yolculuk yaptıysanız %99 klima kaynaklı ve bir problem değildir bundan önceki bütün araçlarımda da vardı

D

deathburn

Bilgi Girilmemiş

Klima kaynaklı hocam büyük ihtimal

umut7105

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar pek kullanmadım klimayı,lakin şu anda damlama yok kesildi.Anlamıyorum hareket ettikten sonra mı oluyor bilemedim,bekleyip göreceğiz.

D

deathburn

Bilgi Girilmemiş

Belki silecekleri çalıştırıp cama su verdiniz o su da kanallardan aşağı akmış olabilir mi?

umut7105

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Dün arabayı arkadaşa verdim,arabaya su tutturdum diyodu.Acaba ondan olabilir mi  sn deathburn?

D

deathburn

Bilgi Girilmemiş

Dünden bugune su kalmaz aracın kanallarında...

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

biyerlerde birikmiş su damlamış olabilir. hemen panik yapmayın biraz bekleyip gözlemleyin devam ederse servise gösterirsiniz