Radara girdim ama cevirmeye girmedim

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kim kazandı acaba sımdı.ıstıhbaratcılar mı.test surusu pılotumu :)
bu arada sunu belırtmeyı sorumluluk olarak goruyorum.hızlı arac kullanan bırısı degılım.hız sınırlartına hemen hemen her yerde uyarım. bu sadece 18 km lık bır yolda(genelde bos olur ve genıs bır yol) kımseye zarar vermeden aracın lımıtlerını denemek amacıyla yapmıs oldugum bır testti. yanlıs anlasılmak ıstemıyorum bu hız konusunda.cezam gelınce de odeyecegım

yapılan araştırmada bu şekilde kendini savunan deneklerin %87,9 unda radar a girme yüzünden ceza puanı verildiği ve ehliyetlerine el konulduğu,%92,3 ününde radar cezasını ödemediği görülmüştür...(şaka tabiki:D)

:kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop::kop:

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Haftasonu aynı olay bana da oldu. Yağ gibi yol.Sağdaki beyaz radar levhasını da gördüm yine de kapatıyım bi dedim bayadır deneme yapmıyorum.Radar olursa görürüz heralde :) 100-120 dedi baktım ilerde Polis sağda. Hemen frene dokunuşlarla 100 e 80 e çektik. Ama kimse de durdurmadı yol bomboştu. Zaten radar olsa ilerde olur değil mi?? Sağda durmuş levhalı çevirme yapan poliste radar olmaz heralde.Kimse durdurmayınca bende rahatladım. Eğer arkadan bişeyler gelmezse tabi :)

hız sınırı 120 ye çıktı mı artık? Önceden yollarda hiç 90 levhası görmezdim 70 ten daha yükseğin görmemiştim şimdi 90 görüyorum. Ben mi daha önce hiç dikkat etmedim acaba.

başqan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecen depomda aracı hep ekonomık kullanmaya ozen gostermıstım.bu depoda bıraz devırlı kullanayım dedım.manısa turgutlu arası bolunmus yolda kendımce degısık devırlerde aracı bıraz zorlamak ıstedım. genelde 3 ve 4 vıteslerde surusumu yapıyordm. bır kamyon solladıktan sonra sag tarafta duran cımcık bir clıo gordum.aman allahım dedım.frene basmama fırsat kalmadıgı ıcın barı ıbreye bakayım dedım.140 ıle gıdıyordum ama sanırım gps verısınde 135 falan cıkardı.ne yapayım sımdı ben dedım.baktım bır tane kucuk donus var.dondum ordan gerısın gerıye.evıme servıs beklıyorum sımdı :) umarım %30 barajını asmamısımdır.aldıgımdan berı ıkıncı yada ucuncu kez bıraz zorlamak ıstedım aracı.hıc radar olmayan yolda bana denk geldı nasıp. bır de kırmızı ısıktan dolayı yazılmıs bır cezaya ıtırazım soz konusu olmustu.o da haksız bulunursa 280 lıra ıkramıye cıktı malıyeye :D ıkı ay bınmesem araca yakıttan cıkarırım artık

moralinizi bozmak gibim olmasın ama % 10 olmasın sakın o..:D

kim kazandı acaba sımdı.ıstıhbaratcılar mı.test surusu pılotumu :)
bu arada sunu belırtmeyı sorumluluk olarak goruyorum.hızlı arac kullanan bırısı degılım.hız sınırlartına hemen hemen her yerde uyarım. bu sadece 18 km lık bır yolda(genelde bos olur ve genıs bır yol) kımseye zarar vermeden aracın lımıtlerını denemek amacıyla yapmıs oldugum bır testti. yanlıs anlasılmak ıstemıyorum bu hız konusunda.cezam gelınce de odeyecegım

:alkis::alkis::alkis:burda da mı radar gördünüz..:kop::kop::kop:

Masmiseim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Moralinizi bozmak gibi olmasın ama elden veremiyorlarsa ceza kağıdını posta ile adrese gönderiyorlar...

caliman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ne kötü memleket almanyada hız sınırı olmayan yollarda msn den konustugum adam deneme yapıcam diye demin çıktı hazır yagmur yok ayarlı amortisorlerı deneyim dedi.daha demin oluyo ha.bende burda bunları okuyorum ne kadar geri kalmış ülkemiz

fluminense

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçende Denizli-Antalya yolunda 3 araba gidiyoruz,tanımıyorum arkadaşları 1 kango,1 mondeo bir de benm astra..üçümüz gayet güzel 120-130 gidiyoruz,birbirimizi zaman zaman geçiyoruz abartmadan. Neyse serinhisardan önce radar olur genelde,biliyorum yerini nitekim de serinhisarda durdurdu amcalar,kango 129 ile mondeo 123 ile radara girmiş onlara kitlediler cezayı,ama nasıl ağlıyo kangoo sürücüsü..amirim yazmayın şirketin arabası vs vs :) Benim plakayı sorgulattı: sen hız yaptın mı beyefendi dedi yok amirim 120 yi geçmedim dedim (ama salladım tabii,geçmişte olabiliridim :D )sen git sana bişey yok dedi.
Ben de o iki araçla aynı hızlarda seyretmiştim.Bana neden yok yaaa demedim ve uzadım tabii :D

Son düzenleme:

hasanustun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
moralinizi bozmak gibim olmasın ama % 10 olmasın sakın o..:D

yok moralım bozulmaz abı.%10 asınca 140 %30 asınca 290 oldugu ıcın ben ılerıyı dusunuyorum 140 gelsın barı eve servıs amac o :D:D:D

bu arada ceza gelmesın dıye bır nıyetım yok.ceza gelecek eve bunu bılıyorum.
moraller gayet ııııııyh gayet ıyyyyyh :)

hasanustun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:alkis::alkis::alkis:burda da mı radar gördünüz..:kop::kop::kop:[/QUOTE]
opelim.net te radar var bunu bılıyorum.sımdı bazı saygıdeger abılerımız kardeslerımız "yapmasaydın kardesım yaptıysan odeyeceksın" dıyebılırler de.savunmamı onceden verdım ben :D

hasanustun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arka arkaya yazdım mesajları ama dıkkatımı cektı sabrı abı senın ımzandakı ıbre kac km de :D:D:D:D:D:D yakalanmayasın opelim.net radarına

başqan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelim.net te radar var bunu bılıyorum.sımdı bazı saygıdeger abılerımız kardeslerımız "yapmasaydın kardesım yaptıysan odeyeceksın" dıyebılırler de.savunmamı onceden verdım ben :D[/QUOTE]

arka arkaya yazdım mesajları ama dıkkatımı cektı sabrı abı senın ımzandakı ıbre kac km de :D:D:D:D:D:D yakalanmayasın opelim.net radarına

bizimki göstermelik zaten.. ben kurallara kesin uyarım..:D:D:D herkese saygılar burdan..:D (savunmam yeterli oldu mu ki..:confused:)