qpet oralgaz nasıldır?

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar duyan ya da kullanan var mı?

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben duydum. hatta aksaray'a da bir yer açtılar yeni. sahibi mardin'li yanlış bilmiyorsam ve her benzinliği kendisi açıyor. aynı zamanda gaz dağıtım işi de yapıyor kendisi. bu yüzden fiyatları piyasaya göre biraz daha ucuz. benim bildiklerim bu yönde. bunlarla birlikte çakıcı'nın tayfasından olmaları gerek. ;)

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende dün lpg aldım. bi shell den 20kr daha ucuz. doldurdum bakalım depoyu ne çıkacak.

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
oralgaz malatya kökenli bi firma idi, biz zamanında tüp işi yaptığımızda oralgaz ın bayisi idik, ancak çok önceydi, daha sonra oto lpg satmaya başladılar, şirket satılmış olabilir, yada ortak almış olabilirler, yada herneyse,,, sonuçta gazı ucuz ancak malatyada kullanan arkadaşlar arabanın çekişinde olumsuz yönde farklılık hissetiklerini söylemişlerdi, ben de malatyada bazen alıyorum ama çok fark göremedim açıkçası,

Son düzenleme:

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben duydum. hatta aksaray'a da bir yer açtılar yeni. sahibi mardin'li yanlış bilmiyorsam ve her benzinliği kendisi açıyor. aynı zamanda gaz dağıtım işi de yapıyor kendisi. bu yüzden fiyatları piyasaya göre biraz daha ucuz. benim bildiklerim bu yönde. bunlarla birlikte çakıcı'nın tayfasından olmaları gerek. ;)

oralgaz malatya kökenli bi firma idi, biz zamanında tüp işi yaptığımızda oralgaz ın bayisi idik, ancak çok önceydi, daha sonra oto lpg satmaya başladılar, şirket satılmış olabilir, yada ortak almış olabilirler, yada herneyse,,, sonuçta gazı ucuz ancak malatyada kullanan arkadaşlar arabanın çekişinde olumsuz yönde farklılık hissetiklerini söylemişlerdi, ben de malatyada bazen alıyorum ama çok fark göremedim açıkçası,

pardon yaa yanlış söylemişim ben. malatya olacaktı doğrusu :D

greystone

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
adı biraz garip değilmi oral :D

bimmer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2 depodur kullanıyorum. 2.60dan şehir içi eşim kullanıyor acemi, otomatik vites 23kr yaktı. memnunum