PTT Kapıda Ödeme Sistemi

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
var var normal bi kargo nasılsa yurtiçi mng ptt de aynı için raht olsun hem daha ucuz hemde daha iyidir diğerlerindne ;)

1 senedir PTT kargo ile calışyorum iş yerime gelip evraklarımı alıyorlar. 3.5TLye (anlaşmamızda yok normal tarife) Türkiyenin heryerine gönderi yapıyorum. 1 sene önce kargoda 1 günlük aksama oluyordu fakat artık gayet seri. 12 kiloya kadar kliosu 3TL ürün gönderiyorsunuz.

Umut arkadaşımız sticker yolladı. Yurt içi ile 6TL.

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
Burayı bir incele istersen kardesim.

Teşekkürler abi. :)

var var normal bi kargo nasılsa yurtiçi mng ptt de aynı için raht olsun hem daha ucuz hemde daha iyidir diğerlerindne ;)

Teşekkürler abi. :)

1 senedir PTT kargo ile calışyorum iş yerime gelip evraklarımı alıyorlar. 3.5TLye (anlaşmamızda yok normal tarife) Türkiyenin heryerine gönderi yapıyorum. 1 sene önce kargoda 1 günlük aksama oluyordu fakat artık gayet seri. 12 kiloya kadar kliosu 3TL ürün gönderiyorsunuz.

Umut arkadaşımız sticker yolladı. Yurt içi ile 6TL.

Teşekkürler ancak ben bir şeyi merak ediyorum.

Şimdi ben ürünü PTT Kargoya veriyorum,söylüyorum işte kapıda ödeme alınacak diye. Tamam kargo görevlisi gidip alıyor ödemeyi. Bana geri o ödemeyi nasıl ulaştırıyor ? Ben mi gidip PTT Şubesinden alacağım yoksa başka türlü mü ulaştırıyorlar ?

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Teşekkürler ancak ben bir şeyi merak ediyorum.
Şimdi ben ürünü PTT Kargoya veriyorum,söylüyorum işte kapıda ödeme alınacak diye. Tamam kargo görevlisi gidip alıyor ödemeyi. Bana geri o ödemeyi nasıl ulaştırıyor ? Ben mi gidip PTT Şubesinden alacağım yoksa başka türlü mü ulaştırıyorlar ?
[/QUOTE]

Ben sistemi ama bilmiyorum ama devlet işi genelde şu şekilde yürür PTT şubesine verir ürünü onlar gönderi yapar. Parasını alır 1 günde paranı kullanırlar sonra sana telefon veya tebligah gelir PPT şubesine gelin paranızı alın diye kargo ücreti + paranın belirli bir %sine el koyarlar, artanını sana verirler.
Tabi en iyi bilgiyi PTT şubelerinden alabilirsin

dreamin34

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hmmm işte o dediğin gazoz ağacı asfaltta büyür :D senin en iyi yapacağın şey şu olur sana parayı gönderecek olan kişi parayı ptt ye yatırır sende aynı şekilde ptt ye kargoyu verirsin telefonlaşarak hesaplara bakarak halledersiniz sen gittigidiyormu sandın ptt yi :D belkide olabilir ama tam bilmiyorum..

bu arada geçtiğimiz yaz askerdeydim karsta karstan istanbula valizimi gönderdim yaklaşık 15 kilo belkide daha fazla büyükde bişey çuvala koydurttular büyük şeker çuvalına düşünün 10 liraya getirdiler bedava bence diğerleri en az 30 40 isterdi.