Pronet

cortez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel bir alarm sistemim var.
Bir sorun olduğunda, beni ve işyerimi arıyor ayrıca Sms ve mail atıyor.

Ücret vs. ödemiyorum. Pronet vs. olunca ne fark ediyor? Tamam polisi göndersinler vs. de başka?

Sistemlerin çalışma prensibi genelde şekilde işliyor.Pronetin diğerlerinde farkı olan Konuları karşılaştırmak gerekir.kullandığın sistemi bilemiyorum ama pronet GPRS üzerinden Çalışıyor.Ama dediğim gibi karşılaştırma yapmak Lazım iyi günler

cortez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de bir Pronet sorumlusu arkadaşla görüşmüştüm. Evim üst kat olduğu için ve ana kapıdan başka hırsız riski olan yer bulunmadığı için en alt paketi önermişti. Ama diğer markalara sürekli anlamsız çamur etması ve 2 lafından biri "Allah korusun hırsız girdikten sonra çok geç olur" olduğu için direk antipatik gelmişti ve yaptırmamıştım.

Pronet güvenlik danışmanları toplamda 3 ay eğitim görmekte herzaman diğer firma ne olursa olsun kötülemeye yapmayacaksınız şeklinde uyarılar gelir.O Arkadaşı pronete bildirseydiniz keşke...Pronet yaptırmamakta son derece Haklısın bende olsam sırf gelen danışman için yaptırmazdım

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pronet güvenlik danışmanları toplamda 3 ay eğitim görmekte herzaman diğer firma ne olursa olsun kötülemeye yapmayacaksınız şeklinde uyarılar gelir.O Arkadaşı pronete bildirseydiniz keşke...Pronet yaptırmamakta son derece Haklısın bende olsam sırf gelen danışman için yaptırmazdım

Maalesef böyle bir durum yaşadım. Aklıma gelmedi aslında şikayet edebilirdim...

cortez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şimdi abone ol 2016'ya kadar %50 indirimli öde kampanyası başladı bilginize...