Pronet

cortez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Pronet güvenlik sistemlerinde güvenlik danışmanı olarak çalışmaktayım evine veya işyerine gerekli olan olursa yardımcı olabilirim.

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
[MENTION=58214]ilker_yusuf[/MENTION]

ilker_yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Olcay'ım Alican'ım eyw :)

BlueLive

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
pahalı olmasa ben taktıracaktım ama aylık ödemeler çok yüksek.. ilk üç ay ücretsiz sonra 35$ birde kdv'si var tabi. bosch ile görüştüm. montaj dahil ilk sene 1200 lira civarında. sonraki yıllarda ise istersen 130$ a yıllık işi yapıyorlar. şuan için vazgeçmek durumunda kaldım. ha neden tercih edlir, her aradığın zamn bi muhattap buluyosun karşında. bi çok firmada bu sıkıntı....

cortez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Fiyat olarak diğer sistemlere Pahalı ama ben daha önce tepe güvenlik kullanıyordum tabi işe başlamadan önce :)) insanın Başına Allah korusun bir durum gelmeden farkını anlamıyor.

BlueLive

Kayıtlı Kullanıcı
14-Bolu
Siteyi ziyaret et
Fiyat olarak diğer sistemlere Pahalı ama ben daha önce tepe güvenlik kullanıyordum tabi işe başlamadan önce :)) insanın Başına Allah korusun bir durum gelmeden farkını anlamıyor.
Dostum sana katılıyorum. Bende zamanında çok uğraştım bu işlerle sahada da çalıştım uzunca bir süre. Ancak maddi durum bazen daha ön plana çıkıyor :/

Sent from my C6603 using Tapatalk

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Güzel bir alarm sistemim var.
Bir sorun olduğunda, beni ve işyerimi arıyor ayrıca Sms ve mail atıyor.

Ücret vs. ödemiyorum. Pronet vs. olunca ne fark ediyor? Tamam polisi göndersinler vs. de başka?

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de bir Pronet sorumlusu arkadaşla görüşmüştüm. Evim üst kat olduğu için ve ana kapıdan başka hırsız riski olan yer bulunmadığı için en alt paketi önermişti. Ama diğer markalara sürekli anlamsız çamur etması ve 2 lafından biri "Allah korusun hırsız girdikten sonra çok geç olur" olduğu için direk antipatik gelmişti ve yaptırmamıştım.

cortez

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dostum sana katılıyorum. Bende zamanında çok uğraştım bu işlerle sahada da çalıştım uzunca bir süre. Ancak maddi durum bazen daha ön plana çıkıyor :/

Sent from my C6603 using Tapatalk

Malesef maddi durum herzaman karşımıza çıkan bir dert :( umarımki Pronet veya başka bir alarm sistemine ihtiyacımız kalmaz...