Prins technomax mı Atiker gold mu ?

cemdigital2003

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.feyzullahcinar.com
Prins technomax mı Atiker gold mu ? :confused:

Arkadaşlar yeni vectram da lpg yok ( motor 2.2 olunca ) taktırmak zorunlu malumunuz sizlerden ricam başka marka önermeden benim karar kıldığım iki marka hakkında (mümkünse halen kullananar kadaşlar)görüş bildirmeniz şimdiden teşekkür ederim..

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Kendim Landirenzo kullanıyorum ancak ikisi arasında kalmış olsam Prins+düzgün usta ikilisi derim ben.. Ama herşeyden önce düzgün usta...

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
Eğer ikisinide aynı usta takacaksa kesinlikle prins derim. Ama farklı ustalarsa ustalığı iyi olan hangisiyse onu tercih ederdim. Lise yıllarında lpgcide çalışmıştım. Ustalık çok fark ediyor daha sonrada marka kalitesi geliyor.

mutkuysal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tartışmasız Prince.

cemdigital2003

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.feyzullahcinar.com
aracım direk enjeksiyonlu basınç valfli ve emme manifoldu kelebekli olduğu için prins'de atikerde'de olmadı çözüm mavidenizler otogazdan BRC ile geldi...

Carisma70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tartışmasız Prince.

tartışmasız prins taktırmayın: yukarıda gereken cevaplar verilmiş; usta iyi olsun yeter. Prinsi aracımdan söktürdüm. amaç ekonomi ise kesinlikle alınmaz. şimdiki aracımda (safrane 2.0 Volvo motor) atiker var sorunsuz kullanıyorum. eski volvoma taktırdığım Prinse verdiğim paraya acıyorum. Servis ağı vs. hepsi dandik. Kesinlikle Türkiye de bir daha Prins almam
Sonuç; iyi usta bulun o ne derse onu takın

mutkuysal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tartışmasız prins taktırmayın: yukarıda gereken cevaplar verilmiş; usta iyi olsun yeter. Prinsi aracımdan söktürdüm. amaç ekonomi ise kesinlikle alınmaz. şimdiki aracımda (safrane 2.0 Volvo motor) atiker var sorunsuz kullanıyorum. eski volvoma taktırdığım Prinse verdiğim paraya acıyorum. Servis ağı vs. hepsi dandik. Kesinlikle Türkiye de bir daha Prins almam
Sonuç; iyi usta bulun o ne derse onu takın

Evet dedikleri doğru Senin Prince'yi takan usta ''usta'' değilmiş. Herkes Prince'nin dünyada ki en iyi lpg sistemi olduğunu bilir. Atiker işini düzgün yapmıyor kimse kusura bakmasın.

OPPO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benim aracda da prins tecnomax var iyi bir usta taktı sorunsuz ama prins tecnomax adıyla satılsa bile parçalar atiker kalitesinde neredeyse hatta bizim gaz tankı direk atiker ama fiyat da atikerle aynı