Prins LPG sistemi hakkında ilk izlenimler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

burakttt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Omega 6silindirli olduğundan 4silindirlilere uygulanan sistemden daha pahalı birde Omega'nın işçiliği bayağı zormuş plastik manifolt falan filan.. 2gün kaldı 200 ytl Opel servis ustası aldı toplam 2.700ytl ye mal oldu.

burakttt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaş belki dikkat etmemiştir Murat hocam Hitap konusundaki duyarlılığın için teşekkürler:)

Vectra 2.5 İ Sport

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun,güle güle kullan,tecrübelerini paylaştığın için teşekkürler,bende taktırmayı düşünüyordum ama tek korkum performans kaybına uğramaktı,ancak dediğin gibi artış bile olmuş,hangi serviste taktırdın kiminle irtibata geçelim ?

matoyo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bende de 2001 otomatik astra g var 126 bın km de.lpg yı bende dusunuyorum ama km fazla oldugu ıcın endıselerım var fıkrınızı alabılırmıyım benı de kulubunuze alınnn:D

burakttt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra 2.5 İ Sport' Alıntı:
hayırlı olsun,güle güle kullan,tecrübelerini paylaştığın için teşekkürler,bende taktırmayı düşünüyordum ama tek korkum performans kaybına uğramaktı,ancak dediğin gibi artış bile olmuş,hangi serviste taktırdın kiminle irtibata geçelim ?
Şaşmazda Ege oto gaz var.bilinen biryer msn kullanıyorsanız msj laşalım.olmazsa müsait olduğunuz bir gün beraber gideriz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...