Pratik köpüklü oto yıkama..

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar malum yaz geldi araba toz topraktan çok kirleniyor ve kötü görünüyor nette gezerken şöyle bir ürün buldum daha önce kullanan gören bılenınız olabılır lakın bılmeyenler ıcınde ıyı bır alternatıf olabılır ben alıp denemek ıstyorum urun oldukça ucuz ve kullnışlı gözüküyor..

http://www.sanalpazar.com/Kisisel-Fircasiz-Kopuklu-Yikama-Uygulama-Sisesi-Hediyeli-9__isp6993510

Buda ona uygun bır vıdeo hemen hemen aynı..

Marolex Master II 1500 PLUS www.kosmetykaaut.pl

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Pratik köpüklü oto yıkama..

Sonuç iyiye benziyor, ürünün ismi de janjanlı ama, tüm aracı köpükle kaplamak ve sonrasında 8 dakika beklemek oldukça zaman harcatır.
Yıkamacılar bu iki işlemi 5 dakika da bitiriyorlar.

Diğer soru köpüğün içeriğinin ne olduğu? Eger püskürtme cihazı varsa sonax ın ürünleri de belki aynı şekilde kullanılabilir.

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tabıkı ıstedgınız kopuklu cılalı şampuanı koyup püskürtmek sonax meguıars şampuanların ı alıp denemek lazım

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

spitemre link' Alıntı:
Abı pekı kopuğu yaptıktan sonra bıraz bekelyıp hemen soyle kolayca ıyı bır süngerle uzerınden geçsek pratık ve ıyı olur gıbı geliyor bana yıkamacı usulü
Dedigin gibi olabilir kardesim ama mutlaka bu sampuani tavsiye ederim cilali oldugu icin yikadiktan sonra araba parliyor.
Bende bu sampuani fis fisli bi kapa bosalttim arabaya sikip sungerle gecip sonra su tutturuyorum  045thumbsup

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

B֜LENT link' Alıntı:
Dedigin gibi olabilir kardesim ama mutlaka bu sampuani tavsiye ederim cilali oldugu icin yikadiktan sonra araba parliyor.
Bende bu sampuani fis fisli bi kapa bosalttim arabaya sikip sungerle gecip sonra su tutturuyorum  045thumbsup

Yani senın kullandgınla mantık aynı abı bu güzel oldu yazlığa gıder gıtmez hemen bır tane sıparıs vereyim bakalım hem şampuandan hemde bu aletten

niko22

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

spitemre link' Alıntı:
Abı pekı kopuğu yaptıktan sonra bıraz bekelyıp hemen soyle kolayca ıyı bır süngerle uzerınden geçsek pratık ve ıyı olur gıbı geliyor bana yıkamacı usulü
Üzerindeki toz ve kumdan arabayı çizersiniz sakın yapmayın general_non_non