Poster Yaptırma!!!

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bilgisayarımdaki bir fotoğrafı poster yaptırmak istiyorum. Nerede ve nasıl yaptırabilirim? Bilen var mı?

Ne yaptıracan dediğinizi duyar gibiyim :D

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burak, bizim Kadir digital baskıcı işini görür mü ? Reklam için büyük baskılar yapabiliyor, digital makinesi var..Tablo v.b. şeyler de basıyor işini göreceğini tahmin ediyorum ama detaylı bilgi verirsen, yapar veya yapamaz diyebilirim.. ;)

Son düzenleme:

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Burak, bizim Kadir digital baskıcı işini görür mü ? Reklam için büyük baskılar yapabiliyor, digital makinesi var..Tablo v.b. şeyler de basıyor işini göreceğini tahmin ediyorum ama detaylı bilgi verirsen, yapar veya yapamaz diyebilirim.. ;)
Dergiden çıkan posterler gibi olabilir biraz büyük olacak tabi. Kuşe kağıdına mesela. Veya çerçeveyede yapabiliriz. Her türlü olur. :)

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Müsait olduğun bi gün yanına gideriz, anlatırsın derdini, o da sana bilgi verir...Yada Pm at direk görüş... ;)

~~NEO~~

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kendi evinde Kaplumbağa terbiyecisinin posteri filan var kendi yaptı baskısını...Tahminen 150 X 70 filan..İstersen daha da büyük yapabilir..Sonuçta halk otobüslerine filan reklam giydirmesi yapıyor... ;)