pompada hile var

zeka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
az önce bir haber sitesinde yüzlerce akaryakıt pompasında eksik yakıt vermenin bakanlıkça tespit edildiğini okudum. benim şöyle bir kanaatim var bakanlığın tespit ettiği sayının 10 katı eksik yakıt veren pompa vardır. link aşağıda

http://ekonomi.haberturk.com/enerji/haber/821142-dikkat-pompada-hile-var

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güzel ülkemizde bu tür şeylerin yaşandığını görmek üzücü olmakla birlikte açıkçası çokta şaşırtıcı bir konu değil , ne yazık ki üç kağıtçılığa gelince türklerden iyisi yok

siezma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
devletin bu konuda çok büyük yaptırımları olmalı kapatacaksın 1 seneliğine o zaman bir daha cesaret edebiliyorlar mı sadece para cezası vermekle olmuyor
bir şey daha var sayın bakan denetimi arttırarak kaçakçılığı önleyebileceklerini söylemiş denetim şart tabi ama tek başına yeterli değil dünyanın en pahalı benzinini satarsanız vatandaşa bazılarına rant oluşur sonra dersiniz kaçak akaryakıt yüzünden vergi kaçırılıyor
ben vergimi tam veriyorsam herkes verecek vergi kaçağı yüzünden neden ben pahalı benzin kullanıyorum devletin görevi vergi toplamak bir şekilde adaletli toplayacak,
NOT: bu vergi kaçakçılığı ve pahalı benzin sadece bu hükümetin sorunu değil ben kendimi bildim bileli bu sorun var ve maalesef devam ediyor inşallah birgün bu sorun çözülecek diye umuyorum

Son düzenleme:

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kapatma değilde pompa nihayetinde daha sık kontrol yapılabilir...taksimetredeki gibi de bir mühür vs. kullanılır..
eksik vereni gördüğüm gibi fazla verende görmüştüm...

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Herhangi bir şekilde hileli ürün satanlar teşhir edilmelidir. İşyerinin vitrin boyutlarına uygun en büyük boyda bir afiş hazırlanarak (tabii parasını da ondan alınacak) belli bir süre iş yerinin görünen yerine asılmalıdır.

siezma

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Herhangi bir şekilde hileli ürün satanlar teşhir edilmelidir. İşyerinin vitrin boyutlarına uygun en büyük boyda bir afiş hazırlanarak (tabii parasını da ondan alınacak) belli bir süre iş yerinin görünen yerine asılmalıdır.

savaş abi bence buda çok güzel bir fikir

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Kapılarına kilidi vuracaksın ve aynı şekilde bir daha iş yapmasına iman vermeyeceksin... zaten ne olursa vatandaşa... vatandaşın yanağı kalmadı öpülmedik... :D gerisini siz getirin artık :)

izm35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sadece hedef şaşırtma yapıyorlar, rafineri çıkışı 1.5 tl olan birşey 4.90 a satılıyor, pompanın hilesimi kalmış arkadaşlar...

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Daha bir kaç gün önce yazdım... sürücüyü aracın direksiyonunda soymaya başlıyorlar diye... ama harbiden bu ülkenin vatandaşın da ne kadar çok para varmış arkadaş bu kadar sömürücü yedi ama bitiremdi... bu kadar embesil olmasa hayatımızda biz ABD kredi vermezsek bende adam değilim....