polo 1.4tdi 70bg-cordoba 1.4tdi 80bg

orcinus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
polo mu cordoba mı? şubat sonunda alınacak bir araba için önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar. polo tour versiyonu, cordoba elegance. donanım farkları polonun klima manuel, cordoba elektronik. cordoba da ekstradan hız sabitleyici var. 1o bg lik bir fark da var arada. ikisi de düz vites.ikisi de dizel.mp3 çalar ıvız zıvır ikisinde de var. hangisi sizce. vw mi seat mı?

Harunde

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence polo'mu ibizamı derseniz
kesinlikle ibiza.. alın derim eğer bagaj lazım değil ise ibiza
ama seat genel olarak vw'den donanımlı...

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Savcı bir arkadaşım altea kullanıyor, yaklaşık 3 senedir bindiği aracını doğrudürüst servise dahi götürmemiş, tüm arabalarıda kendi arabası gibi sorunsuz zannediyor :) Yine bir akrabamda cordoba var. Onlarda çok memnun. Diyeceğim; seatın araçları çok kaliteli. Fiyat olarakda piyasadakilerin pek çoğundan daha cazip. Ben seat altea XL için bakmıştım showroomuna hayret etmiştim. Acaba vw mi seata biat etti, yoksa seatmı vw diye de hala merak ederim. Parçaları rahat bulunuyor, eskiden ispanyadan geliyordu ama artık yok öyle şey. Fiyatlarıda makul.

Ama takıntılı biri ise vw alsın. Çünkü seat olsun volvo olsun, her ne kadar kaliteli de olsa genelin rağbet ettiği araçlar değil. "Acaba hatamı ettim" diye düşünecekse hiç almasın daha iyi.

orcinus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya ben de 2 arada bi derede kaldım. 2006 1.2 corsa silverline spor paket 14.000km yi verip üzerine ekleyip cordoba stylance mı alsam diyorum. araba 1.4 dizel, full+full yani resmen. 29 a alınır. sonra diyorum ki manyakmısın abicim. çok binmiyorsun arabaya zaten niye dizele peşinen o kadar fark vereceksin. benzinlisi de deli gibi yer o arabanın. seninki zaten 5.5 litre benzin yiyor uzun yolda, kaşınma vs. sonra diyorumki 7-8 yıl binersen al dizel niye almıyosunki. ?:confused: şu an vazgeçtim gibi bu işten. bilmiyorum valla.

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
polo 3silindirli o yüzden polo hariç diyorum.direk kadro dışı ve polo son kasa kullanıp da frenlerinde çok şikayetçi tanıdığım var ki kendisi benim gibi agresif bi kullanıcı değildir.seat ise sanırım 16v'ti.umarım doğru hatırlıyorumdur.öyleyse ibiza kesnlikleo ikisi arasından...