Polisler neden filmli camlara ceza yazıyor??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
devlete para lazım idare edin:) ben daha bugün yatırdım geçen hafta yediğim 108 ytl lik cam filmine yazdıkları cezayı:mad: :mad: :mad:

Cmon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kurt.ibrahim' Alıntı:
iyi güzelde arka cama ne önlem aldın da şimdiye kadar idare ettin . Esasında fikir iyi.selam.;)

arka camlara film serbest, ön camlara laf ediyolar sadece arabayı kimin kullandığını görmek için =)

bazukaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Neutral' Alıntı:
kesin çözüm lazer
Lazerde kesin çözüm diyil bunun bir çözumunu bende bulamadım benımde aracımda 2 numra amerıkan fılım var.. Lazer yaptırdın seni çevirdiler bu aracın orjinalınde boyle bırsey yok ruhsatada işletmedın lazer camı sonradan yaptırıp ruhsata işletmek istiyosan önce doktor raporu alman lazım güneşe alarjımvar ayılıp bayılıyorum dıye sonra o raporla trafık muamelecisine gidiyosun bırde orda sağlam bir rusvet vermen gerekıyo sonrada işin halloluyo bu kadar formalıte ve para için kımse uğrasmadığı içinde cezalar kesiliyo hatta aracı bağlamaya kadar gidiyo :cool:

aga78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanırım güvenlik filimlerine bişiy diyemiyolar fatura ve ruhsata işletmek lazım tabii

senolbilgin74

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aquin çorba parası için sözün tuhafıma gitti.polisler toplum içinden çıkan insanlar.eski polisler olsa inanırım ama şimdi sanmam.sadece verilen görevi yapıyorlardır sanırım.

bazukaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aga78' Alıntı:
sanırım güvenlik filimlerine bişiy diyemiyolar fatura ve ruhsata işletmek lazım tabii
Guvenlık filmi camın rengini bozmadığı için kımse hiç bir sorunla karşılaşmaz.. İnsanlar bu guvenlık filmlerinin hep yararlarından bahseder.Hiçkımsenın dez avantajlarından bahsettiğini duymadım.Ama bunuda göz önunde bulundurmak lazım.Gucenlık filmi olmıyan bir aracın camı 2 darbede kırılıyosa guvenlık filmi olan bir aracın camı 10 darbede kırılıyo.Peki allah korusun olaki bir takla attın kapıların acılmıyo camı kırmak zorundasın tekmeyle, bu gayet zor bir olay yani anlatmak istediğim guvenlık filminin avantajı olduğu kadar dez avantajlarıda var.. (Gece gece cok acıklayıcı konusmaya basladım :) )

black ghost rider

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Öncelikle bazı arkadaşların çorba parası ver sağlam rüşvet ver laflarını kınıyorum. Sonuçta Polis te halktan biri bende Polis olmadan önce senin gibi birisiydim şimdi tk fark özel eğitim alarak bir üniforma giymek oldu. Bende Isparta da üniversitede okudum. Ama yanlış kelimeler gerçekten üzüldüm. Polisi tanımadığı belli oluyor bazı arkadaşların.:mad:
Daha sonra filmler arabanın içini göstermediği, arabanın fabrikasyon çıkışını değiştirdiği için yasak aracın içerisinde ne olduğu kaç kişi olduğu görünmek zorunda aksi halde 2918 Sayılı Kanununun 32. Maddesi gereğince araç üzerinde değişiklik yapmaktan trafikten men ile beraber 52 ytl de cezası var keşke olmasa.
Benim camlarım da film abart eksoz açık hava filtresi ve bady kit var ama kimse bana bi şey demiyor Ankara da :eek:
Esas önemli olan efendi olmak kendi adıma konuşayım ben yakalamış olsam efendi konuşup diklenmiyen bi adama bişey yapmam uyarıp gönderirim ve de öylede yapıyorum ama terbiyesizlik yapan olursa da çekici ile parka gider. Efendilikten kimse kaybetmez kardeş.
Sen yinede kara kışta camını açıpta hasta olma :kop:

JOCCO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Her polis kesinlikle bir olmuyor. Kimisi çok gereksiz şeylerle kendine uğraşacak şeyler arasa da, kimisiyle de gayet güzel konuşularak anlaşılabiliniyor. Onun için ben özellikle trafik ekiplerinin tamamının iyi seçilmiş insanlardan oluşmasını isterim ama bu önümüzdeki 100 yıl içerisinde mümkün görünmüyor...

selcukunal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
JOCCO' Alıntı:
Her polis kesinlikle bir olmuyor. Kimisi çok gereksiz şeylerle kendine uğraşacak şeyler arasa da, kimisiyle de gayet güzel konuşularak anlaşılabiliniyor. Onun için ben özellikle trafik ekiplerinin tamamının iyi seçilmiş insanlardan oluşmasını isterim ama bu önümüzdeki 100 yıl içerisinde mümkün görünmüyor...

+1000

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...