Polis ne yapmaya çalıştı anlamadım..

uurmanigidi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dün gece saat 2 gibi yeşilköyden floryaya giderken alkol kontrolüne düştüm ve ehliyet ruhsatı verdim bana direk üfletti arabadan inmedim üfledim alkol almamıştım ve gördüm 0 oldugunu sonra polis cihaza 15 20 saniye baktı agzının içinden konuşuyordu kendi kendine '80 mı allah allah' filan diyordu 80 ı anladım sonra yine durdu ölesine ruhsata ehliyete baktı bana bişe aldın mı dedi hayır dedim yine durdu bi kaç saniye daha sonra tamam hadi git dedi aldım ruhsatı filan giderken aynadan bakıyorum arkamdan öle uzun uzun baktı .

şimdi bu polisin amacı neydi anlamadım.

ayrıca aracımı ne sorgulattı ne ehliyetimi sorgulattı. arabam calıntı olsa yada ehliyetim sahte olsa cevirmeye girip alkollü olmadıgım için bıraktılar. benim aklıma gelen bişeler almak istedi benden gibime geldi :rolleyes: ama günahını almıyayım :D

murat888333

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
canı sıkılmış, senı durdurmuş o saate yazık napsın... benı yakanlardır allah bılır onlar...

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
cihaz 80 demiş ama sizini alkolsüz olduğunuzu anlamış ve salmış bu kadar basit.alkolmetrenin ayarı bozulmuş yanı

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
Yanliş anladiniz kusura bakmayin arkadaşlar .polis cihazin arizali olduğunu anlayica birakmiş demek istedim

VAKVAK95

Kayıtlı Kullanıcı
42-Konya
Siteyi ziyaret et
:cry:tamam tamam daha da buraya yazmam :kop:

piyanist16

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
:Dsanırım polisin aklından geçen ası ifade şuydu "" yaw bu akşam da fazla kaçırmışım, 0 ın yanındaki 8 mi yoksa 00 mı, neyse adet yerini buldu zaten yollayayım gitsin"":kop::kop: