Polen filtresinin yanindaki nedir

bayramyurdaer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi akşamlar arkadaşlar aracım 1999 vectra b gls merak ettigim bu polen filtrasinin yanında yeşil renkli bir malzeme var ucunda sonsuz dönen bir pot üzerinde 1-2-3 yaziları ve görebildiğim birde ucundan ince bir hortum kalorifer muslugunun tepesine giriyor bu nedir acaba. cevaplar için şimdiden teşekkürler

bayramyurdaer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bi sorum daha olacak bu polen filtresi altındakı kalorifer fanının üstündeki kapaklar araç içinden içerinin havasını dolaştırmaya yarayan düğmeye basıncamı kapanıyor benim araçta kapanmıyorda nedendir acaba.

M

mybluerose

Bilgi Girilmemiş
arkadaslar yokmu bu sensoru bılen ısınmayla alaksı varmı

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
fotoğraf ekleseniz yorumda gelir.....

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bi sorum daha olacak bu polen filtresi altındakı kalorifer fanının üstündeki kapaklar araç içinden içerinin havasını dolaştırmaya yarayan düğmeye basıncamı kapanıyor benim araçta kapanmıyorda nedendir acaba.
düğme basılı pozisyondayken iç hava dolaşıyor olmalı kapaklar da kapanır sanırım o durumda, bozuk olabilir

diğer parçayı anlayamadım bizimkilerde yok öyle bişey

eyupcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün bende polen filtresini temizlemek için söktüm,fanın önündeki kapak araç içi hava dolaşımını aktif ve pasif hale getiren tuş ile çalışıyo,oradaki ince hortum 2 tane olması lazım biri diğerinden hava emişi yaparak fanın önündeki kapağın valfini çalıştrıo..Baktım,Denedim,Gördüm.............Ve iletiyorum..