Pocket-Rocket (kadett)

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok teşekkürler arkadaşlar , beğenmenize gerçekten sevindim. 35 mm yay deneyeceğim ama jant konusunda üzerindeki gibi yıllarının tarzına devam ederim sanırım.5 yıl evvelki restorasyon resimlerini vakit bulursam ayrı konu açacağım.

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Emre abi, hazine bu hazine :) Maasallah, kazasiz belasiz abi..
cok ozel arac gercekten, stoplari bile yeter :) abi, motoruda en kisa zamanda forged lersinde kulaklarimizi bayram ettiren bir kac video atarsin abi :))))

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Emre abi, hazine bu hazine :) Maasallah, kazasiz belasiz abi..
cok ozel arac gercekten, stoplari bile yeter :) abi, motoruda en kisa zamanda forged lersinde kulaklarimizi bayram ettiren bir kac video atarsin abi :))))

Sağolasın Sarp :) Ama motora ellemek gibi niyetim yok zira OMS Oğuz Bozkurt tarafından 2003 yılında komple rektefiye edildi ve çok şükür 10 yıldır tık demedi.Nefes alışı ise fabrikadan çıktığı gibi.Bir zaman c25/30xe swap fikrim vardı ama onuda vazgeçtim.Ama şu haliyle de çok keyifli bir tur seni bekliyor Ankara'da :)

Nazi666

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok çok güzel seneler sonra tekrar resimlerini görmek sevindirdi maşallah bu arada bişey dikkati mi çekti far yıkaması varmıydı kadettlerde ilk defa gördüm kazasız belasız ...

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çok çok güzel seneler sonra tekrar resimlerini görmek sevindirdi maşallah bu arada bişey dikkati mi çekti far yıkaması varmıydı kadettlerde ilk defa gördüm kazasız belasız ...

Far yıkama İngiltere versiyonunda var.Üretimde var olan çoğu donanım var şu haliyle.
Bu arada geçen hafta alt yalıtımını yenilettirdim.Malum önümüz kış.

yavuz_ozaydin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Emre benim calibraya yaptığın yorumdan sonra aracını için açtığın konuyu gördüm. Ayna misali olmuş ki bunu fotoğraflada kanıtlamışsın :D. Tekerleğin her daim düz bassın arkadaşım ;)