Plastik duba diyip geçmeyin

EyüpSultan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Patron haftasonu bursaya gitmişti az önce geldi arabasının sol ön darma dağın sordum 140 la giderken plastik dubaya çarpmış inanamadım tampon çatlamış bi tarafı parçalanmış sis farı paramparça tamponun ızgaraları paramparça araba 2011 bmw 5.20d

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Plastik olmasına plastik ama hatırı sayılır bir şekilde sert bir malzemesi var. :)

karacakayali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimde acı bi anım var o dubayla :( benimki öyle yolda giderkende değil. park halinde iken çıkmak için geri geleyim biraz derken yerde duba varmış ama yere monte etmişler çok akıllı bi milletiz :) kütürt diye bi ses anam dedim indim tampon paramparça bide öne giderken tekrar sağlam yeri de cart :) emanet araba olunca illa elde kalıyor. yaptırdık yapacak bişey yok 98 ford mondeo. sıfır tampon taktım ama be ford mühendisleri gevrek yufka ekmek gibi tampon koymuşsunuz utanın derim.

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O plastik dubalara dikkat etmek gerekli.Yanından geçeyim dersiniz bir bakmışsınız arabanın boya tırt.Başıma geldi biliyorum.

EyüpSultan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Plastik ama çok sağlam bişey hakkaten arabayı ne hale sokmuş görünce şaşırdım bide frene asıldığı halde öyle olmuş vallahi çok dikkat etmek lazım Allah korusun daha büyük kazalara bile yol açabilir

SerkanV

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
140 km/h ile giderken A4 kağıdına çarpsa araç zarar görür.
Bir belgeselde izlemiştim. Oda sıcaklığındaki bildiğiniz beyaz mumu çifteli tüfeğe koyup 1cm kalınlığındaki suntaya ateş ettiler.
Sonuç: Suntayı delip geçen ve sapasağlam kalan mum :D

Son düzenleme:

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
her yere dikiyorlar onlardan trafikte bir bayanlardan bir şahincilerden birde o uzun şeylerden korkuyorum:D

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bi motorla kafa kafaya geldim onlarlada,hemde süratliydim...allah yüzümüze güldü...

EyüpSultan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
her yere dikiyorlar onlardan trafikte bir bayanlardan bir şahincilerden birde o uzun şeylerden korkuyorum:D

Bide minibüsçülere :D Bunları gördünmü yolunu değiştiriceksin