plastik direksiyona deri diktirmek

radyoloji014

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2012 opel astra j edition aracımın plastik direksiyonuna deri direksiyon diktirmek istiyorum maliyet ne olur?birde acaba direksiyonu söküyorlarmış tam eskisi gibi takılabilir mi?sökülüp takılınca direksiyon acaba airbagler etkilenir mi?önerilerinizi bekliyorum..şimdide teşekkürler..

nihat1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: plastik direksiyona deri diktirmek

Maliyeti kullanılacak deriye ve dikiş şekline göre değişir. 150-300 tl arası bir maliyet cıkar.
Zaten airbagin 2 vidası var diye biliyorum kalan kısmıda soketli .
İşin ehli olan biri yaparsa takmakta sorun olmaz sonradan  bir sıkıntı yaşamassınız diye düşünüyorum .

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

yerinizde olsam kaplatmak yerine hurdacılardan temiz bir deri direksiyon alırım. biz arkadaşın aracına 200 tl ye sıfır gibi direksiyon almıştık.

radyoloji014

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ethem Bozkurt link' Alıntı:
yerinizde olsam kaplatmak yerine hurdacılardan temiz bir deri direksiyon alırım. biz arkadaşın aracına 200 tl ye sıfır gibi direksiyon almıştık.
          200 milyona varsa hemen alayım temiz ise ama izmirde bir yeri aradım 650 diyor benim direksiyonu alırsa 450 olurmuş o kadarda para vermem açıkcası..

harrun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İstanbul'da ART Car var.Sanırım Nişantaşı'nda.İşçiliğini de iyi anlatıyorlar.150-200 liraya kaplıyorlar.

radyoloji014

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hrnaltinsoy link' Alıntı:
İstanbul'da ART Car var.Sanırım Nişantaşı'nda.İşçiliğini de iyi anlatıyorlar.150-200 liraya kaplıyorlar.
          Düzce ilindede var ama ben direksiyonu sökünce aynısı gibi takabilceklermi ona kafa takıyorum birde j lerdeki deri direksiyondaki gibi çıkıntılar var tam düğmelerin üzerinde tutacak yerlerde onun gibi yapabilceklermi..çıkma temiz bir direksiyon bulabilirsem 250 liraya kadar alabilirim var ise..

radyoloji014

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Çıkma opel astra j deri direksiyon aramaktayım bulunduğum ilde bulmak mümkün olmadığından dolayı..eğer bildiğiniz çıkma parça satan yer var ise nakit almayı düşünüyorum makul fiyat olursa..

harrun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

radyoloji014 link' Alıntı:
Çıkma opel astra j deri direksiyon aramaktayım bulunduğum ilde bulmak mümkün olmadığından dolayı..eğer bildiğiniz çıkma parça satan yer var ise nakit almayı düşünüyorum makul fiyat olursa..

Ebay da bir bakın derim.Yurtdışından sürekli alışveriş yapan çevrenizde tanıdık birisi varsa işiniz kolaylaşır.

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

radyoloji014 link' Alıntı:
          200 milyona varsa hemen alayım temiz ise ama izmirde bir yeri aradım 650 diyor benim direksiyonu alırsa 450 olurmuş o kadarda para vermem açıkcası..
izmirde bizde kaplaracağız direksiyon vites topuzu ve körüğü birinci sınıf deri isteğe göre kırmızı gri yada beyaz dikiş yapılıyor mükemmel işçilik maliyet toplam 300 tl ymiş

EthemBozkurt

Yönetici
Moderatör
06-Ankara
Siteyi ziyaret et