pLakamı nasıL sabitLerim?

.:Rivendell:.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben çift taraflı bant kullandım(Çok sağlam değilmiş) yolda düştü iki vida attım atarken de vidaların ucuna birer damla japon yapıştırıcısı döktüm. Sorun yok ;)

zaferege

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelastra.org
Çif taraflı yapışkan bantlar da olabilir.

gokhannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O kadar yazilmiş ama ...silikon yapma,basit çözüm ama çikaramassin arabanin boyasi zarar görüyo

çözüm:kirtasiyeye gidiyosun, 3m marka kirmizi renkte bant aliyosun (çift tarafli)fiyati:11-13 tl plakanin arkasina yapiştiriyosun çevresine ve birazda ortasina sonra arabana plakayi yerleştiriyosun elinlede sağlamlaştiriyosun....budur..

katılıyorum. babam plaka aydınlatmasına şerit led ışık yapıştırmak için slikon sürmüştü sonradan ben söktüm slikon olduğu gibi kaldı sökmek için boyaya zarar vermek gerekiyor sökmeyim desen pis görüntü oluyor. arkadaş perçin için görüntü kirliliği demiş ama taktığımız şey çivi kafası büyüklüğünde gözükmüyor bile her 40 cmlik levhada pire gibi kalır ztn.

burak_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O kadar yazilmiş ama ...silikon yapma,basit çözüm ama çikaramassin arabanin boyasi zarar görüyo

çözüm:kirtasiyeye gidiyosun, 3m marka kirmizi renkte bant aliyosun (çift tarafli)fiyati:11-13 tl plakanin arkasina yapiştiriyosun çevresine ve birazda ortasina sonra arabana plakayi yerleştiriyosun elinlede sağlamlaştiriyosun....budur..

zamanla su aldıkça bırakır kaygısı uyandırdı ama?:rolleyes:

KaptaN5334

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
3M mıknatıs içerikli çift taraflı bant..slikonlu plakayı söktüğünüz zaman kaportadan temizlemesi var.çift taraflı bantı tiner ile çıkartabilirsiniz sökmek istediğinizde...

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Silikon çözücü spreyler var tam ismini bilmiyorum ama kolayca çözüyor yapışan silikonu, görmüştüm..Silikon desteksiz sadece bantla yapıştırmak biraz riskli, sudan etkilenip açılma ihtimali var..

floy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benden sana tavsiye en yakın yapı markete git 3m çifttaraflı dış cepebandı al pahalı bişiydeyil 6tl falan paketi ben kendim yaptım iki senedir ne kıpırdama var ne zırıltı var bendede 30 bass var bagajda okadar yagmur gördü sıcak gördü en ufak bi atma olmadı

shambala

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şeffaf bantlar var kardeş öle silikonla filan kaportayı hiç kırletme o bantları japon yapıştırıcısından bi farkı yok hertürlü tutar yani bass ın hiç bi etkisi olmaz

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
slikonla yapalı3sene oldu simdiasılıyorum gelmiyohalaD: