plakalık ve sticker

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: plakalık ve sticker

HaKaN link' Alıntı:
pedallar yakışmış ve güzel olmuş
plakanın kenarlarını da taşlattınız mı halil bey?
bende terzilerdekine benzer kocaman bir makas var sanayi tipi. ama onlardan çok daha sert, teneke makası gibi her şeyi kesiyor :) zaten plaka çok yumuşak çok kolay kestim. plakadaki siyah çerçevenin dışına taşan 3-4 mm kadar. ama plakalık biraz sert özellikle köşeler kıvrımlı olduğu için zorlandım ama onu da makasla kestim :) yani bir teneke makası bulursanız çok kolay. ha taşlamak gerekseydi onu da yapardım. benim kilerde yok yok :D severim alet edavatı falan. tek eksiğim amerikan filmlerindiki gibi bir garaj :D

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

:D

kesin deliormandan gelen bir akrabalığmız var... dedemin de kileri vardı. alet edevat, çakı, bıçak çeşitleri, bilema aletleri aklınıza ne gelirse vardı.. hatta yarım bir garaj gibiydi. babamın da kileri var... hersey var orda....  011zaa

ama benim sadece küçük bir el çantam ve içinde iki üç tane tornavidam var...

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

:D saymakla bitmez bendekiler. envai çeşit tornavida ve uçları. matkap ve uçları, dekapuj testere, anahtarlar, allen anahtarlar vs. vs. en sevdiğim oyuncağım http://www.dremeleurope.com/dremelocs-tr/category/2706/dremel%C2%AE-200-serisi bunun ayrıca kocaman birde değişik amaçlı uçlar çantası var her eve lazım :)

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

hllb link' Alıntı:
:D saymakla bitmez bendekiler. envai çeşit tornavida ve uçları. matkap ve uçları, dekapuj testere, anahtarlar, allen anahtarlar vs. vs. en sevdiğim oyuncağım http://www.dremeleurope.com/dremelocs-tr/category/2706/dremel%C2%AE-200-serisi bunun ayrıca kocaman birde değişik amaçlı uçlar çantası var her eve lazım :)

o zaman siz kayın pederle aynı klasmandasınız. 011zaa.. adam yüksek inşaat mühendisi, aynı dediginiz gibi garaj altında büyük bir salonu var... hızar makinesi bile var. elektrikli testere 011zaa... her türlü inşaat aleti, su motoru, tekne motoru, olta çeşitleri, herbir zımbırtı... 3 hafta sonumuzu vermiştik de adam etmiştik.. sonra tövbe dedim.. ne yanaşırım buraya ne de boyle fantazim olur demiştim....

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

konu dağılıyor ama garajım olsa ilk alacağım şeydir döner testere. onların şimdi çok pratik olanları var. geçen gün gördüm bir çanta yapmışlar içinde herşey var. çanta her türlü işe dönüşüyor. ufak bir döner testeresi bilem var. içim gitti :) hem sen beni gaza getireceğine plakalık ve pedallara yorum yap :)

Y

yaramaz06

Bilgi Girilmemiş

halil abi fren ve debriyaj cuk oturmus  special_Yeah gaz pedalı pek olmamıs oturmamıs gıbı duruyor sankı

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aldığım pedallar aslında dört köşesinden klipsili ancak sadece klipslerle tutturamadım denk gelmedi. ben de (fren ve debr pedallarının) altlar için aracın pedallarını deldim. üstleri klipsle tutturdum.  fren ve debriyaj pedalının üstünde lastik pabuç var, gaz pedalında yok. fren ve debr lastik pabuçlarını çıkardım ( gerekirse tekrar üstüne geçiririm delik falan görünmez ). ama gaz pedalında lastik pabuç yok. onun da üstlerini deldim ama alt tarafı delmek istemedim klipslerle tutturdum. o yüzden biraz taştı alttan. o kadar kusur kadı kızında da olur diyerekten öylece bıraktım. bu arada fren pedalı metal olduğu için biraz zor delindi. diğerleri plastik. 

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

hllb link' Alıntı:
aldığım pedallar aslında dört köşesinden klipsili ancak sadece klipslerle tutturamadım denk gelmedi. ben de (fren ve debr pedallarının) altlar için aracın pedallarını deldim. üstleri klipsle tutturdum.  fren ve debriyaj pedalının üstünde lastik pabuç var, gaz pedalında yok. fren ve debr lastik pabuçlarını çıkardım ( gerekirse tekrar üstüne geçiririm delik falan görünmez ). ama gaz pedalında lastik pabuç yok. onun da üstlerini deldim ama alt tarafı delmek istemedim klipslerle tutturdum. o yüzden biraz taştı alttan. o kadar kusur kadı kızında da olur diyerekten öylece bıraktım. bu arada fren pedalı metal olduğu için biraz zor delindi. diğerleri plastik. 

valla halil bey, her bir mesajınızı okurken bir kezdaha saygı duyuyorum... çaba, emek, araştırma ve hatta bizzat uygulama... herşey var sizde maaşallah.  :D

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

türk_187 link' Alıntı:
[quote author=hllb link=topic=1211.msg25627#msg25627 date=1302699860]

valla halil bey, her bir mesajınızı okurken bir kezdaha saygı duyuyorum... çaba, emek, araştırma ve hatta bizzat uygulama... herşey var sizde maaşallah.  :D
[/quote]
teşekkür ederim.. bana kısaca, yüce insan yada devletlum diyebilrisin  kingg  :D

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

hllb link' Alıntı:
[quote author=türk_187 link=topic=1211.msg25633#msg25633 date=1302702646]
[quote author=hllb link=topic=1211.msg25627#msg25627 date=1302699860]

[/quote]
teşekkür ederim.. bana kısaca, yüce insan yada devletlum diyebilrisin  kingg  :D
[/quote]

???

:D  011zaa