Plaka Yenileme

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar konu biraz karışık ama şöyle basit bir şekilde anlatayım.

Aracımın plakası üzerinde beyaz kısmında yaklaşık 3 cm kadar bir taş atığı oldu Allahtan kaporta üzerinde değil.

Ben bu sebepten app plaka yaptırayim dedim fakat Konya da mevcut olan TEDES sistemi yüzünden(appler sistemde hiç gözükmüyormuş)  app plaka takan araçlara hiç acımıyorlar.

Orjinal plaka yenileme işlemi nasıl olur? Veya yenilemeden bir çözümü var mı? 

֜cretleri hakkında bilgi sahibi olan var mı?  Teşekkürler şimdiden

ökandemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Plaka Yenileme

orjinal karakterde de app plaka basıyorlar sadece mühür olmuyor. ayrıca eski plakalarınla trafik tescile gidersen yardımcı olurlar, uğraşamam desen trafik tescilin yanındaki bi takipçiye git daha kısa zamanda işin hallolur.

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Abi app kullaniyorum, her turlu cevirmeye ve ogs'ye vs. girdim. Muhursuz plakam. Hicbir sıkıntı yasamadim. Hickimse muhur yok demedi. Muhurler okunamiyor bile, bozuk 1 TL'nin arka tarafiyla plakaya muhur efekti vermeyi bile dusunuyorum. :D

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Valla ben app mi taktırsam diye düşünmüyor değilim fakat dediğim gibi app sahte sonuçta sıkıntı yaşamaya degmez

ozgun88

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yavuzum şu karakter bence problem olmaz ve üstelik cemiyet mühürü de var,kesikli veya kabartmalı app ler gibi durmuyor belki de app bile denemez.hatta murat yeni yaptırdı konu linki: http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=11750.0

şöylede bir resim ekleyeyim. düşünürsen irtibat kurabiliriz yönlendirme yapabilirim

925268_1498887866997189_1109932139_n.jpg

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Orjinaller bagajda, ben daha bir trafik polisinin muhuru nerde dedigini duymadim cevirmelerde. Tavsiye ederim cokta guzel duruyor abi. Caz cuz ederlerse bagajdan orjinali cikarip gosterirsin hic olmadi. App ama hologramlo turk bayragi emniyet dalga hologrami falan var hep.

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yavuzozkan link' Alıntı:
Arkadaşlar konu biraz karışık ama şöyle basit bir şekilde anlatayım.

Aracımın plakası üzerinde beyaz kısmında yaklaşık 3 cm kadar bir taş atığı oldu Allahtan kaporta üzerinde değil.

Ben bu sebepten app plaka yaptırayim dedim fakat Konya da mevcut olan TEDES sistemi yüzünden(appler sistemde hiç gözükmüyormuş)  app plaka takan araçlara hiç acımıyorlar.

Orjinal plaka yenileme işlemi nasıl olur? Veya yenilemeden bir çözümü var mı? 

֜cretleri hakkında bilgi sahibi olan var mı?  Teşekkürler şimdiden
Trafik tescil e gidip plakanızın yıprandığını ve yeni plaka çıkarmak istediğinizi söylüyorsun yavuz abi onlarda çift yada tek hangisi diye soruyorlar plaka basım ücreti 10 TL idi geçen yıl tane hesabı... sabah veriyorsunuz öğlen yada öğleden sonra alabilirsiniz :)

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aynı şekilde düşen yada kaybolan  plaka içinde bir polis memuru eşliğinde tutanak tutuyorsunuz şu mevkide şu sebepden dolayı gittm ve plakam düştü kayboldu diye gün tarih ay ve saat belirtiyorsunuz karakolda, ardından emniyetde trafiğe yönlendirip yeni plaka çıkartım fişini veriyor ve bastırıyorsunuz

Kare yada dikdörtgen seçimi size kalmış hangisini tecih ederseniz geçen yıl düşürmüştüm plaka mutlaka eğer böyle bir olay yaşanırsa emniyete bildirilmek zorunda

ttt35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben app plaka kullanıyorum mühürlü 1 ay önce çevirmede polis durdurdu.Direk plakalara baktı bunlarda mühür varmış devam et sen dedi. :) İzmirde sıkıntı olmuyor mühür varsa.

huseyin_k80

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hasarlı plakaniz dilekceniz ve ruhsat fotokopiniz ile gidin emniyete oradan basim icin cemiyetegonderiyorlar. Yerinizde  olsam 2 plakayida yenilerim..ama plakalar hasarlı olsun kem kum ediyor memurlar..plakalar 10 tl karsiliginda basiliyor 30 tl verlrseniz zaten istediginiz kadekterde muhurlu basıyorlar hicsorun olmaz yani.