plaka siyah çerçevesini silmek

vectra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araba boyayan atölyelerde bu tiner var.Gidin silin orda ben öyle yaptım teşekkür edip çıktım :D

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araba boyayan atölyelerde bu tiner var.Gidin silin orda ben öyle yaptım teşekkür edip çıktım :D

Selulozik tiner zaten çok ucuz birşey, herhangi bir boyacı/aktar,hırdavatcı dan alabilirsiniz, hatta eşde dostta komşuda selülozik tiner varsa, az bir miktada işinizi görecektir.

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
valla ben bugün dediğiniz tinerle sildim çok az gitti. Hatta bir arkadaşımdan rica ettim. onda varmış pamukla süper oldu arkadaşımızın dediği gibi mavi kısım silinmiyor korkmadan sürebilirsiniz.

gsi.mert

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçen çarşamba arkadaş geldi orhangaziden bursa merkeze inegöl çarşısından inerken bp nin orda polis durdurmuş.yarım saat dil döktü polis nuh diyor peygamber demiyor.illa bağlanacak diyor.çekiciyi çaırdı body kit nedeniyle çekiciyede girmedi:Dneyse 1 gün sonra burdaki polisler yardımıyla gittik aldık arabayı.filim egsoz neysede arkadaşın jantına bile kızmış bursada okadar modlu araba nasıl olacak bu iş.ruhsata modifiye diye falan işletiyomuşsun doğruysa bilen varsa anlatabilirmi.

yok öyle bişi işletme vs ya öyle binecen yada orj çeviricen :) başka şansın yok
dier konuya gelince : tinerle silerken bastırmamaya özen göster

astra33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar selülozik tiner ve pamuk yardımıyla ben çıkardım ve serviste camları yapıştırdıkları silikonla hizalatıp yapıştırtdım... Çok harika durda arçda. Hatta karşı komşumuzun da hoşuna gitti 2010 civiv onada yaptık aynı uygulamayı. Bu arada 3 ay gibi bi süre oldu ve hiç bir polis veya görevli bişey demedi ;)

fatih_ozcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
-Plaka alanı alt kenar yerden yüksekliği 0.30 m den az, 1.20 m den fazla olamaz bunu söyleyen TSE yani kanun ve kural var devlet bu standartlar içinde istiyor

BY_Corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
-Plaka alanı alt kenar yerden yüksekliği 0.30 m den az, 1.20 m den fazla olamaz bunu söyleyen TSE yani kanun ve kural var devlet bu standartlar içinde istiyor

Bu kural; Plakanın yere konumunu belirliyor.Yani plakayı aracaın neresine takılacagi ile ilgili, plakanın şekli ile ilgili bir şart yok (Bu kuralda...)