plaka modifiyesi gayet hoş ;)

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Plaka mühürlü olduğu sürece sorun olmaması lazım.
Bence sorun olmalı. Nedenine gelince yetkili merci plakanın orjinal son halini görüp ona göre mühürlüyor, bir şeye mühür basmak "bu ürünün yasalara/yönetmeliklere uygun olduğunu onaylıyorum" anlamındadır. Bir belgeye mühür basıldıktan sonra üzerinde yapılan her türlü oynama kanun nezninde suçtur.

corsaLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
savaş abi haklısın ona bi sözüm yok ama türkiye trafiginde milyonlarca arabanın plakası bi şekilde dışarda boyatılıyo boya atması vs. sebeblerden dolayı ama bu tür şeylerden sorun çıkacagını zannetmiyorum tabi bu benim şahsi fikrim çünki plakada okunmaya yönelik bi eksik yok tek bakışta anlaşılır bi şekilde bilmiyorum tartışılcak bi konu.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Benim yorumum "Plaka mühürlü olduğu sürece sorun olmaması lazım." bu ifade içindi. Bu şekilde bir yorum yapmak kişileri yanlış yapmaya sevk eder. Senin plaka görüntü olarak en masumlarından sayılır.Ben geçenlerde bir plaka gördüm. Sürücü plakayı beyaza boyatmış, siyah folyodan kestirdiği değişik karekterlerdeki harf ve rakamları plakaya yapıştırmış. 3 rakamı uzaktan 8'e benziyor yani rakamlar uzaktan insanı yanıltıyor, şimdi bu plaka mühürlü diye yasal mı oluyor?

corsaLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pardon yanlış anlamışım savaş abi kusura bakma :rolleyes:

cagri1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.insigniateam.com
mühür olayı kalktı, artık plakalar tek mühür sadece cemiyet mühürü vuruluyor haberiniz olsun. bunu bilmeyen polisler sorun çıkartıyor oda ayrı birşey :)