Plaka Değişim

GTi.OnuR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
xxxx

Son düzenleme:

by__musty

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam plakanın aynı olma olayı kalktı yani anlıyacağın eski sisteme devam nerden plaka alırsan oranın plakası

GTi.OnuR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler Cevaplar İçin Ama Kötü Herif İstanbul'da Yaşıyo Ankara'dan Kafasına Göre Araba Buluyo Sırf Mesela Atıyorum Plaka Değişmiyo Diye Almıyo ..

H

hkndvc

Bilgi Girilmemiş
Plaka değişimi sana kalmış birşey. İstersen plakayı 06 olarak kabul edebilir yada 34 e (ikamet adresin İstanbul ise) çevirebilirsin.

Capt.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Plaka değişimi sana kalmış birşey. İstersen plakayı 06 olarak kabul edebilir yada 34 e (ikamet adresin İstanbul ise) çevirebilirsin.

Aynen Hakan Beyin dediği gibi... isterseniz değiştirmiyorsunuz. Ben 2 ay önce alırken eskişehirde noterde sordular plaka değişikliği yapacakmısınız diye... bende; ekstra işlem, uğraşı çıkmayacaksa kalsın demiştim. 2 hafta sonra ruhsat ev adresime geldi... burda dikkate alınacak bir nokta da, büyük şehirlerin plakası sigorta bedellerinde biraz daha yüksek olması...

freetosun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Örnek Biz İstanbulda'yız Gidip Ankara'dan Araç Aldık 06 Plaka Ve Onu İstanbul Plaka Yapmak İstiyoruz Bu Olay Ortadan Kalktımı Yada Daha Hala Varmı Bikaç Kişi Bu Olay Kalktı Artık Nerden Araç Alırsan Al Plakası Aynı Kalıyor Diyor Acaba Bu Olay Hala Varmı ?
Noterde plakayı değişecek misiniz diye sorar görevli plakayı değişecekseniz. "İkamet ettiğiniz ilin"(resmi kayıtlarda neresiyse) plakasını size verecek trafik.