Pionner Ses Sistemi

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yakın tarihte yurtdışından (qatar & dubai) orjinal tesisata (astra h) orta seviyeye kaliteli ve iyi verim alabilecegim bir tesisat getirme düşüncesindeyim. Pionner marka getircem herşeyi.. Bu konularda affınıza sığınarak cok az bilgim var.
Bana bir liste oluşturabilirmisiniz? Neyapmam lazım yardım :)

[fiyat aralığım TR baz alınarak toplamda 500-1.500 ytl arası olabilir düşüncesindeyim.]

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
orjinal teybini sökcek misin:((( eğer öyle bir düşüncen varsa sökme bence. yapabileceğin en güzel şey, orjinal kolonların yerine daha kaliteli kolonlar almak, 1 adet 30cm subwoofer bagaja, artı 1 tane 4 kanal+1 sub çıkışlı bir amfi al. ama model çok. bence alacağın ülkenin mağaza web sitelerine gir, oradan model beğen. çünkü burada beğendiğin modeli orada bulamıyabilirsin

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
beyin falan sökmiycem ya :) dedigin gibi cok maliyetli olmaz ise orjinal kolonları degiştirir 1 adet bass 1 adette amfi düşüncesindeyim zaten..

cok model vardırda hepsi uyarmı ki araca.. birbirine..??

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bildiğim kadarıyla ön kolanlar 16 cm arkalar ise 13 cm çapında. buna göre al. bide özel çift mıknatıslı kolon flan alma. malum arka uzunluğu sığmaz sonra. ben geçenlerde sordum, adam 1200 ytl diyor. jbl amfi, cadence kapı kolonları, jbl subwoofer artı takılması