pioner ts 6994s oval hoparlor nasıl

hasancorap

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaslar 2 cıft pioner 6994s almak ıstıyorum ama kacak olanlarıda varmıs cın malı olanları bunu nasıl anlayabılırız ve bu oval hoparlor nasıl kullanan varmı tavsıye edecegınız baska bısey varmı acaba teyp alcam ondada hıcbı fıkrım yok yardımcı olursanız sevınırım

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hasan kardeşim öncelikle hepsi çin malı onu söyleyim. bunu sen ayırt edemezsin bildiğin güvendiğin bir pioneer bayiden digicom garantili alırsın onun da fiyatı pahalı olur. ben ankarada pioneerci mehmet den aldım bunun 3 yollu 500 W'lığını 190 tl ye sonra çorumdan memleketten aldım aynısını 110 tl ye bağlattım ikisi aynı sesi vermiyo hatta ankaradaki adamı aradım niye bu kadar pahalıya bana sattın diye biraz münakaşa ettik ama sesi dinleyince adama hak verdim. onun için güvendiğin yerden al.hoparlöre gelince kalite olarak çok iyi sesi güzel eğer bas sesini daha çok seviyosan bunun yuvarlak olanını al. yok fazla bas istemiyorum dersen bu hoparlör işini fazlasıyla görür.

senih&asaf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teyp demeyi unutmuşum eğer ki bütçeniz uygun ise pioneer 7450 alın mükemmel bir cihaz denen di test edildi.:rakir:

Vectrali

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben 6993s kullaniyordum arabayi satinca yeni arabama takmadim sattim. guzeldir. orjinal olup olmamasinin bi kac ince detayi var. mesela pioneer plastik kapaginin altindaki soguk muhurde abs yazmasi. hoparlorun uzerindeki tweetera giden kablo ya mavi yada yesil olmasi tam hatirlayamadim. dis kutusunun da orjinalinde ki kirmizi rengi daha koyu. hoparlorun altindaki pioneer yazisi degerlerin yazdigi parlak kagidin tam yapisip yapismamasi gibi ince detaylar var. her yerde soylemeyin bende bir teypci abimden ogrendim meslek sirri :)

hasancorap

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tsk ederım arkadaslar yardımınız ıcın fıkırlerınız ıcın