pioneer teyp tavsiyesi

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sonu 50'yle bitenler sanırım Avusturya için üretilmiş,Rds özelliği olmaması bu yüzden.orda radyo olayı karışık :)
.. Burda okumuştum ama bulamadım yazıyı,japonyada jezerra vs gibi bi markası var felan..Sonu 50'yle bitenlere ne direksiyon kumandası yapılabiliyor ne de rds vs vs özellikler var.. Benim tavsiyem de 50'li olanlar yerine 00'lı olanlar..
tabi bütçenize göre hangisi uygunsa artık :D

ben pioneer 5250 sd serisini kullanıyorum. ancak düzeltmek isterim direksiyon kumanda özelliği var ve kullanıyorum. tavsiye ederim. çok detaylı bi dosyalama sistemi mevcut. sd kart sayesinde flash disk takmıyorum elime takılan bişey yok.

hdereli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence 50 ile biten modellerden uzak durun RDS yok direksyondan kumanda aparatı bağlanmıyor kaçak getiriliyor çünkü onlar doğu ülkeleri için üretilen cihazlar buraya distribitörü digicom getirmiyor ki buda kaçak demektir zaten... 2 yıl garantisi de yok garantisi biziz şeklinde satılan ürünler..

amacım tartışma yaratmak değil, bilgi paylaşıyoruz...

Audi A6 aracı Türkiye ye Doğuş Oto getiriyor. ancak grey market denilen yol ile zengin galericiler tarafından resmi ithalat yoluyla da getirilebiliyor.. grey market araçları, doğuş araçlarından çok daha fazla donanıma sahip, çünkü Avrupa için üretilen versiyonlar getiriliyor..

tıpkı bunun gibi , 50li seriler de resmi ithalat yoluyla getiriliyor. gümrük vergisini ödüyorsunuz, ürünü limandan konteynerden alıyorsunuz. birçok elektronik eşya (cep tel dahil) bu yollarla ülkemize girmekte. sirkeci, tahtakale'de bu ürünler aşikar olarak satılmakta...hatta öyleki hepsiburada, sahibinden, gittigidiyor, sanalpazar...vs sitelerde bile bu ürünler satılmaktadır. kargo firmaları da bu ürünleri taşımaktadır. firma bu ürüne fatura kesmektedir. demekki kaçak değil. ama şu gerçekki , garanti sürecindeki müşteri hizmetleri garantisi tartışılır. Digicom un verdiği hizmetle eşdeğer tutulamaz...

2010 yılında arkadaşıma gittigidiyor yoluyla 4250SD modeli aldık. kendimiz montaj yapacaktık ancak teypte hiç elektrik yoktu. kutu hiç açılmamış, içindeki aparatların ambalajları bile sıfırdı. satıcıyı aradık. hiç ikilemeden aynı gün ikinci teybi yolladı. bizde eskiyi iade ettik.

---

yeni teybiniz hayırlı olsun. güzel bir model...ancak çok az daha vererek neden 7450 almadınız ?

DweLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında direksiyon kumandası olmuyor derken Mokia'nın kumandalarında sadece sonu 00 olanların uyduğunu okumuştum.. ama dediğim gibi,tekrar hayırlı olsun.. eğer memnunsa bize bi şey düşmez:good:

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aslında direksiyon kumandası olmuyor derken Mokia'nın kumandalarında sadece sonu 00 olanların uyduğunu okumuştum.. ama dediğim gibi,tekrar hayırlı olsun.. eğer memnunsa bize bi şey düşmez:good:

yok mokia (cengiz) den aldım aradaki aparatı. oluyor. sıkıntı yok yani.

ekicimert

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hadi bey 7450 ile ikisinin arasında gittim geldim en son baktım birinde iki usb girişi var birinde bir onun dışında bi fark göremedim. benim aldığım modelin artısı bluetoothlu oluşuydu.bu yüzden bu modelde karar kıldım.

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben pioneer 5250 sd serisini kullanıyorum. ancak düzeltmek isterim direksiyon kumanda özelliği var ve kullanıyorum. tavsiye ederim. çok detaylı bi dosyalama sistemi mevcut. sd kart sayesinde flash disk takmıyorum elime takılan bişey yok.

opelın orjinal direksiyon kumandasını çalıştırıyomu?