Photoshop Uzmanlarından Küçük bi Yardım :)

rockSEWER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Merhabalar,

biraz abes bi düşünce olabilir ama merak ettim jantlarımı şampanyaya boyatsam arabada nasıl durur cok merak ettim :s düşündüm hoş olur gibime geliyor ama tırsıyorum acıkcası bunu alttaki resimde gorebilme ihtimalimiz varmıdır? Photoshop bilgisi olan arkadaşlar jantları gövde rengine cevirebilirmi acaba ? :)

MBugra1

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.karinca.tk
şuna benzer sanırım,
snc10915.jpg

06BB0504

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede en guzeli orjinali :)

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende yaptım birşeyler. Ama ben cam filmi de çekiverdim elim deymişken. Hep aklımda olan bir değişiklik daha yaptım bakalım fark eden olacak mı? :D

snc109152.jpg

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
jant boyamada alicanın yaptığı tamponun aralıklarını doldurmada hiç güzel olmaz bence :D resimdeki gibi kolay değil zaten bu hali gayet güzel

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Boyarsn daha hoş duracak sanki ama zamanla janta gelen taşlardan vs daha kötü durma ihtimali de var.
4669.jpg

rockSEWER

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MBugra' Alıntı:
şuna benzer sanırım,

evet ama renk biraz acık olmuş sankı bi subaruda gormuştum bu renkte bi anda aklıma o geldi :)

chidely' Alıntı:
Böylede olabilir.Ama mat siyahta yapabilirsin bence.

alttaki daha hoş durmuş gibi olmuş :D

KuTLuHaN06' Alıntı:
Orjinal kalsın bence :)
06BB0504' Alıntı:
bencede en guzeli orjinali :)
34CGG68' Alıntı:
bence orjınal rengı daha hoş metalık her araca yakışıyor:)
önder61' Alıntı:
jant boyamada alicanın yaptığı tamponun aralıklarını doldurmada hiç güzel olmaz bence :D resimdeki gibi kolay değil zaten bu hali gayet güzel

walla photoshoptan cıkan duruma ve sizlerin yorumlarına gore bir karar vereyim dedim :) beyaz bi astrada gordum manyak yakışmıştı banada böyle bi fikir gelince hem gormek hemde yorumlara bakmak istedim :)

tunerrus' Alıntı:
bende yaptım birşeyler. Ama ben cam filmi de çekiverdim elim deymişken. Hep aklımda olan bir değişiklik daha yaptım bakalım fark eden olacak mı? :D

walla alican güzel olmuş :) ama keşke su tampon aralıklarını kapatma olayını 2 ay once tamponları boyatırken gorseydim kesin yaptırmıştım :) senin jant rengi daha bi tutmuş gibime geldi :)

MOKIA' Alıntı:
Boyarsn daha hoş duracak sanki ama zamanla janta gelen taşlardan vs daha kötü durma ihtimali de var.

valla cengiz abi araabayı bıraktım gozlerimin jant haricinde nereye kaydıgını tahmin etmişşindir :D bide arkadakı fon bi fuarda cekilmiş gibi falan olsaymış tamammış iş :D yalnız banada taşlardan falan iyice haşat olma durumu geldi aklıma kararsız kaldım şimdi :D

Hepinize Ayrıca teşekkür ederim arkadaşlar ilgi ve ugraşlarınız için ;)

Son düzenleme:

tunerrus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
walla alican güzel olmuş :) ama keşke su tampon aralıklarını kapatma olayını 2 ay once tamponları boyatırken gorseydim kesin yaptırmıştım :) senin jant rengi daha bi tutmuş gibime geldi :)

Hepinize Ayrıca teşekkür ederim arkadaşlar ilgi ve ugraşlarınız için ;)

Ne demek Cengiz abi ne zaman istersen elimden geldiğince birşeyler yapmaya çalışırım. ;)