Philips Diamond Vision mı? Mtec Superwhite mı? (Beyazlık)

bycaps

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra h classic 3 aracıma diamond vision taktırdım kısalara ve sislere beyaz yanıyor baktığımda ama yere verdiği ışık mavimsi, görüş olarak beni tatmin etti, mtec super white hakkında bilgi almak istiyorum, daha mı beyazdır dahamı iyi aydınlatır dahamı kötü aydınlatır?
Teşekkürler..

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu bahsettiğin ampüller hiç biri iyi aydınlatma sağlamaz. Boyalı mavi ampüller ile siste ve yağmurlu havalarda güçlük çekersin.

O yüzden arabanın üstünde gelen orjinal ampüllere geri dön derim yada Osram nightbreaker al. Xenon istiyorsanda mercekli cosmo fara geçmeni öneririm

cupido

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neden servisler merceksiz fara zenon takıyorlar rahatsız ediyorsa bu yasalmı arkadaş toyotasına merceksiz fara taktırdı serviste ve memlun ben anlamadım bu işten bişey

bycaps

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öğrenciyim uzun yol yapmadığım için ankarada okul ev ve şehir ışıklarının olduğu yerlerde gezziyorum zaten görüş diamond visionun tatmin eder ama mtec super white daha beyaz daha iyiyse ondan almayı düşünüyorum.

patriot1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
neden servisler merceksiz fara zenon takıyorlar rahatsız ediyorsa bu yasalmı arkadaş toyotasına merceksiz fara taktırdı serviste ve memlun ben anlamadım bu işten bişey

Servisler dolandırıcılıkta sınıf atladıkları için 100 tl' lik çin malı kiti 500e takıyorlar. Yasallıkla alakası yok bu işin ama Merceksiz kullanılan xenon karşıdakini kör eder hemde yeterli görüş sağlamaz. Işık dağılır.

Ben Bu ampülleri eski aracımda kullandım . Kesinlikle tavsiye etmem. Canınızı resmen tehlikeye atarsınız.Şehiriçi kullanılabilir ama o mavi boyalı ampüllerle uzun yola sakın çıkmayın. Ayrıca xenon kitte kullanndım bu ampüllere göre daha iyi ama kesinlikle mercekli bir xenonun yanında kör gittiğinizi anlarsınız.

cupido

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu bahsettiğin ampüller hiç biri iyi aydınlatma sağlamaz. Boyalı mavi ampüller ile siste ve yağmurlu havalarda güçlük çekersin.

O yüzden arabanın üstünde gelen orjinal ampüllere geri dön derim yada Osram nightbreaker al. Xenon istiyorsanda mercekli cosmo fara geçmeni öneririm
arkadaş toyotaya taktırdı serviste ve süper oldu evet cin

astra33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Patriot avatarını çaldım haberin olsun kardeşim :)

miralay

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
osram nightbraker iyidir