peygamber efendimiz ile iblisin konuşması.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kurt.ibrahim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım burası dini vaazlar veriklecek bir site değil konumuz Opel araçlar arızaları,özellikleri nasıl çalıştıkları vb.

05- Tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu ya da çok miktarda istenmeyen mesajlar göndermek; din, dil, ırk ayrımına yönelik mesajlar yazmak ve materyaller kullanmak yasaktır.
Bu maddeyi okumuş olsaydınız herhalde cevabınız bu olmazdı .Eğer arama yaparsanız benzer konuları bulabilrsiniz.:(

Paylaşım için teşekkürler.;)

askinaslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
destekleriniz için hepinize başta ibrahim beye çok teşekkür ederim. birkez daha bu sitenin ne kadar temiz ruhlu, ne kadar iyi niyetli kişilerle dolu olduğunu ıspatlamış bulunuyoruz. "istisnalar kaideyi bozmaz" ben bu paylaşımı buraya eklerken kesinlikle art niyet düşünmedim düşünememde bu bana yakışmaz, opelim net'e yakışmaz yinede bir hatam varsa start19 nicli üyeden özür dilerim ama bana hatamı bildirmesi şartıyla.

start19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Her ne kadar konu başlığı açılmış olsa da tabiki herkes hakaret içermemek kaydıyla açabilir ama siz hiç dini konulardan bahseden bir sitede opelaraçlardan bakım,tamir ve özelliklerinden bahsedildiğini gördünüz mü ?.......

KADIOGLU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Her ne kadar konu başlığı açılmış olsa da tabiki herkes hakaret içermemek kaydıyla açabilir ama siz hiç dini konulardan bahseden bir sitede opelaraçlardan bakım,tamir ve özelliklerinden bahsedildiğini gördünüz mü ?.......

Düşünce mantığınıza ve kıyaslamanıza hayran kaldım doğrusu :eek:

ERGÜ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Paylaşım için saol aşkın

ds180

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bravo.. bunu biz niye düşünemedik?? :))

paylaşımın için teşekkürler aşkın kardeşim.

Son düzenleme:

otto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bukadar ön yargılı olmak lazım.
ilgi alanın değilse okumazsın.

otto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzel paylaşım sonunakadar okudum umarım herkez hissesini alır bu konudan

S

selocan77

Bilgi Girilmemiş
Bu kadar gerilime gerek yok ya Nazım Bey kendi düşüncesini açıklamış sadece,doğru veya yanlış, herkes onun mesajına cevap vermiş oy sa konuyu açan arkadaşın konusu ikinci planda kalmış.Gerek yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...