peygamber efendimiz ile iblisin konuşması.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

askinaslan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Başlığa baktığımda açıkçası nasıl bir fıkra ile karşılaşacağım diye düşündüm ve açıp okuduğumda şaşırdım.Herkesin kişisel düşüncesine saygı duyulması gerekir,bu da benim düşüncem....Aynı zamanda beni eleştiren arkadaşların bilmesi gerekir ki ben de en az izin kadar müslümanım.Benim garibime giden konu şu an itibariyle bu linke 142 kez tıklanmış 24 cevap yazılmış yarısından fazlası beni tenkit için ancak aynı gün ermenileri protesto için başlık açılmış, 24 kez tıklanmış 4 kez cevap yazılmış bu sonuç bizim Türk toplumunun ne kadar ümmetçi,ne kadar Türk Milliyetçisi olduğunu göstermesi bakımından çok önemlidir.

beyefendi bakın hala beyefendi diyorum kusura kalın veya kalmayın bu işin fıkrası olmaz en az bizim kadar müslüman olsaydın iki cihan güneşi Peygamber efendimizin (s.a.v.) bir fıkraya alet edilmesinin ne kadar edepsizce bir davranış olacağının farkında olurdunuz. burası DANİMARKA değil burası TÜRKİYE sizde bizim düşüncemize saygı duyun.

mustafagokay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
burası TÜRKİYE sizde bizim düşüncemize saygı duyun.

Tabiki de herkes, birbirinin düşüncesine saygılı olmalı, sakin olmanızı ve konuyu gereksiz yere uç noktalara taşımaya çalışmamanızı öneririm.

en az bizim kadar müslüman olsaydın

Sunmuş olduğunuz yazıda, hiç bir fikir yada düşüncenizi beyan etmiyorsunuz, bizlerle yaşanmış bir olayı paylaşıyorsunuz, o sebeple kimin ne kadar müslüman olduğu konusunda girerseniz EDİTÖR arkadaşımızın ne kadar doğru ve ileri görüşlü olduğunu görmüş olacağız.

Haklı olduğunuz halde, haksız duruma düşmenizi istemem.

Kimse kimsenin, ne inancını, ne milliyetçiliğini, nede başka bir niteliğini eleştirmemeli.

Ben yetkili arkadaşlardan konunun kitlenmesini talep ediyorum.

Son düzenleme:

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Konu zaten yoruma açık bir konu değil. Okuyanlar kendine istediği payı çıkarsın, iç muhakemesini yapıp istediği sonuca varsın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...