PEUGEOT RCZ 1.6 THP 200 hp Mi? yoksa ALFA ROMEO Alfa 159 1.9 JTD 150 hp mi?

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
brera rczyi döner döner geçer

schumici

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
zira diyorum banada brera'yı hatırlatıyor 159 olarak mı isimlendirmişler yoksa farklı bi versiyonumu çıkaramamıştım bi türlü :) malzeme kalitesi hakkında bşey diyemiycem ama tip olarak da motor performansı olarak da rcz. ama brera'dan ne kadar daha dayanıklıdır orası muamma. ben olsam brera alırdım. hiç değilse hem spor aracım olurdu hem performansım hemde yakıt ekonomim. varsın 7 saniyede çıkamasında 9 saniyede çıksın 0'dan 100'e. rcz'nin benziniyle kolay kolay başa çıkılmaz

hakan_yucel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
alfa brera 3.2 cam tavanlısı her türlü alınıcak bir araç fiyatıda 60 bin civarıdır.rcz ise bana göre tasarım ve kalite olarak beş para etmez 350z ve tt çalıntısı ve basitleştrlmişi gibi birşey olmuş ona o parayı verceğime gider 2008 tfsi tt yada m3 alırım daha iyi...

red-star

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle alfa alırım.150 hp kücümsenecek bi güc değil bence.o gucu cebimden en az cıkacak parayla almayı tercih ederim.eski bir Honda kullanıcısı ve honda funı olarak pug oldum olası sevemedim gitti .106 GTI hariç değmez :D :D :D

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçen ulusda taksici rcz nin üstüne çıkıcakdı velet yol ortasına çekmiş sivilceli ergen bir tip zaten çocuğu gördüm rcz den soğudum :D taksici bir bağırdı çekin şu oyuncak gibi arabayı yoldan diye çocuk koştura koştura geldi çekdi :D

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yalnız brera nın 1.9 dizeli yok , sadece 2.2 benzinli ve 3.2 benzinli versiyonları geldi türkiye ye
Şimdi konuda tartıştığımız araç alfa 159 1.9 dizelse koyulan resim yanlış ,
eğer brera ise motor seçeneği yanlış :)

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu arada breraların dizeli yok ama alfa romeo gt'lerin dizelleri var.hem de oldukça uygun fiyata...

Kadahorlu61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün bu pejodan trabzonda bi tane gördüm. dehşet bişeydi. ama bir fransız kullanıcısı olarak pejoya o kadar para vermezdim RCZ olsun ne olursa olsun. alfa romeo hoş gibi. ama GT modelleri daha çok hoşuma gidiyor. zor bi seçim yapacaksınız.