PETROL OFİSİ & POCELL KAMPANYASI

Stskeep

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar, akaryakıt fiyatlarının cep yaktığı şu günlerde petrol ofisindeki yeni kampanyadan sizleri haberdar etmek isterim.
Petrol ofisinin çıkardığı yeni gsm operatörü markası POCELL sayesinde hem ucuz tarifeden konusabilir hemde indirimli akaryakıt alabilirsiniz.
Detay olarak şunu anlatayım, 39 tl'lik bir tarife var 1000 dk heryöne 1000 sms her yöne ve sınırsız internet veriyor. Bunun yanı sırada litrede 12 kuruş indirimle akaryakıt alıyorsunuz. Normal şartlarda tahaüüt ve şart yok, fakat 12 ay tahaüüt verirsenizde 200 liralık yakıt hediye ediyoruz.

Daha detaylı bilgi için ben, cevizlibağ petrol ofisi dörtler petroldeyim odak'ın karşısında beklerim hepinizi :)
İsmim, Mustafa bu arada.

yağmur06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: PETROL OFİSİ & POCELL KAMPANYASI

Stskeep link' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar, akaryakıt fiyatlarının cep yaktığı şu günlerde petrol ofisindeki yeni kampanyadan sizleri haberdar etmek isterim.
Petrol ofisinin çıkardığı yeni gsm operatörü markası POCELL sayesinde hem ucuz tarifeden konusabilir hemde indirimli akaryakıt alabilirsiniz.
Detay olarak şunu anlatayım, 39 tl'lik bir tarife var 1000 dk heryöne 1000 sms her yöne ve sınırsız internet veriyor. Bunun yanı sırada litrede 12 kuruş indirimle akaryakıt alıyorsunuz. Normal şartlarda tahaüüt ve şart yok, fakat 12 ay tahaüüt verirsenizde 200 liralık yakıt hediye ediyoruz.

Daha detaylı bilgi için ben, cevizlibağ petrol ofisi dörtler petroldeyim odak'ın karşısında beklerim hepinizi :)
İsmim, Mustafa bu arada.

türkiye  geneli bir uygulamamı bu yoksa sadece istanbula mı özgü

Stskeep

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yağmur06 link' Alıntı:
türkiye  geneli bir uygulamamı bu yoksa sadece istanbula mı özgü

Türkiye genelindeki tüm petrol ofislerinde geçerli bir uygulama.

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Valla avantajlı gibi duruyor.

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kapsama alanı, internet hızı, müşteri memnuniyeti vb. detaylar önemli bence. Hangi altyapıyı kullanıyor POCELL ?

Stskeep

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Evet belirtildiği gibi AVEA alt yapısını kullanan bir marka, bugüne kadar sattığım kimseden olumsuz yorum almadım. Onlarca numara taşıma ve yeni aktivasyon yaptım herkes çok memnun, 200 liralık benzinlerini alirken gören diğer müşteriler ibretle seyrediyordu :D

freelook

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sonunu CELL görünce Turkcell ile ilgisi var sanmıştım.
battle_Teroriste Avea olunca iş bozuldu.

Stskeep

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hiçbir operatör 4/4lük çekim kalitesi sağlamaz sonuçta, eski bir turkcell çalışanı olarak bunu fazlasıyla avantajlı görüyorum. Muadillerine göre fazlasıyla ucuz bir tarife 1000 dakika 1000 sms sınırsız internet diğer operatörlerde 60 70 lira iken bizde 39 lira + yakıt indirimi :)

freelook

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Stskeep link' Alıntı:
Hiçbir operatör 4/4lük çekim kalitesi sağlamaz sonuçta, eski bir turkcell çalışanı olarak bunu fazlasıyla avantajlı görüyorum. Muadillerine göre fazlasıyla ucuz bir tarife 1000 dakika 1000 sms sınırsız internet diğer operatörlerde 60 70 lira iken bizde 39 lira + yakıt indirimi :)
Haklısınız Avea nın fiyatları çok mükemmel  hatta
http://www.avea.com.tr/web/KonusMesajlas/Tarifeler/KamuMega  hayli iligimi çekmişti ama
neyazık iş yerimde avea hiç sinyal alamıyor, evdede bazı noktalarda kesintili oluyor.
Sonuçta Turkcell mecburuz. Fiyat haricinde çokta memnunuz.