Pert Passat Lütfen Yardım...!!!

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
forumdaki arkadaşlarım abilerim lütfen yardımlarınızı bekliyorum

2007 passat PASSAT 2.0 TDI HIGHLINE (140) araç izmirde suya girmiş arabanın dısında hiç bi şey yokhafta sonu gidip izmire araca bakıcaz sizce bu araç alınır mı lütfen yardımlarınızı bekliyorum aracın piyasası 60.000 tl wereceğimiz teklif 35,000 ytle lütfen yardım :cool::cool:

linkinide weriyorum lütfen yorum yaparsanız çok sewinirim....!!!!

http://pertarac.anadolusigorta.com.tr/view.php?ID=23673

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle merak ettigim nasıl suya girmiş aracın sahibi.. aracını satamayan herkes suya girsin ozaman kaskodan parasını alsın..

35 milyara full böyle passat alıcagıma.. 35 milyara 0 astra alırım 2. el full vectra alırım ben olsam..

ayrıca 1.6 benzinli 2.el 60bin kmde passatlarda 40 milyar civarı..

bence gerek yok.. uğraşmaya vs.

alper_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işin içinde birisiyseniz hadi anlarımda yok alıp kullancaz diyosanız bulaşmayın derim tabi tercih sizin.. :)

anıl_ilhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bunca elektronik aksamı bünyesinde barındıran bir araç suya girdiyse passat hayalleride beraberinde suya girmiştir kanımca!!

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işin içinde birisiyseniz hadi anlarımda yok alıp kullancaz diyosanız bulaşmayın derim tabi tercih sizin.. :)

amcam opel servisinde araca bakmaya gidicez amcam pek bi şeyi yoktur dio otokuaförüne werdiğimiz zaman içinde bi sıkıntımız olmaz dioo motoru daha görmedik bakalım görünce tekrar yorumları yazarım....

_SeRcAn_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
öncelikle merak ettigim nasıl suya girmiş aracın sahibi.. aracını satamayan herkes suya girsin ozaman kaskodan parasını alsın..

35 milyara full böyle passat alıcagıma.. 35 milyara 0 astra alırım 2. el full vectra alırım ben olsam..

bende opel almak istiyorum ama passat cok farklı sürdüm cok ama cok hosuma gitti araç....

pertten passat alana kadar sıfır opel daha mantıklı gibi ama bakalım hayırlısı :(:(

MerifasT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Daha mantıklı ;)böle bi araç suya girdiyse birçok devre v.s bozulmuştur diye tahmin ediyorum

Any1sT0pMe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tüm elektronik beyinler gidiktir hiç yoktan 3 -5 milyar arası masraf çıkarır ayrıca ne kadar süre suda kalmış çıksa dahi bazı yerleri çürümüş bile olabilir motorun çalışacağıda meçhul belki motoru komple dağıtıp tekrar toplamak zorunda kalıcaksınız bence hiç dertsi başına dert alma az parada değil 35 milyar o araca vericeğime başka araçların ikinci elini yada sıfırını alıp binerim daha iyi tabi benim görüşüm bu ancak çok masraf edersin her halukarda sana 45 e gelir o araç ve uğraşmasıda cabası...

selcukakinci

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu araç pert e ayrıldıysa, bunun aldığı su ile elektronik birkaç aksamı bozulmuştur. para tutan kısımlarıda bunlardır zaten. bence siz volkswagende çalışan bir ustayı alıp gidin. en azından adam üç aşağı 5 yukarı neyin değişip değişmemesi gerektiğini bilir