performans buji ?

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben herkese ULTRASONIC tavsiye ederim en iyisi vede 4dü sadece 60ytl

1-2-3-4 tırnaklar yalan isterse 30tırnak olsun yakıyı tam yakamıyorlar ULTRASONIC bujilerde ise tamamen farklı bi sistem var araştırıp almıştım kendi patentleri roket prensibiyle çalışıyor alevi girdap şeklinde ilerliyor ve bütün yakıtı yakıyor...

orj. buji diyen arkdaşlara bi bilgi daha standard bujinin ateşleme hızı 30 metre/saniye.. Ultrasonic bujinin ateşleme hızı ise1523 metre/saniye

kabul biraz fazla araştırmıştım... :D

mavilerinsesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bilgine katılıyorum arkdaşım kesinlikle doğru bende kullanıyorum...

Anil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende alıp denerdim ama şu performans bujisi ile performans artışını ama sanmıyorum bi farklılık olsun saniyede şukadar falan bunları hissetmezsiniz bence çünkü aşırı belsemelerde yada nos kullanılan otomobillerde yani hard tune larda ancak performans artar o yüzdne orjnal arabalarda performans bujsi kullanmak anlamasızdır bana göre,ama Kulanan dostalrıma saygım var kendi tercihleridir ama performansa etkisini beklemek hata olur bunun içinde buji almak parayı boşa atmaktır.

DeathangeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar birazdaha açarsanız sevinirim şimdi bu bujiyi nerden ve nasıl temin edebiliriz her aksesuarcıda warmıdır.? bana ordan bi ultrasonic versene dedimmi al buyur demiyodur herhalde..! nasıl isticez ne dicez markası ne olmalı benim aracım 2000cm3 vectra şidetle tavsiyelerinizi bekliyorum.! :)

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ultrasonic buji bulmak o kadarda kolay değil yani her aksesuarcıda fln bulamazsın çopu bilmez bile ne olduğunu her araca göre tırnaklarını farklı ayarlıyorlar

düzgün hava akışı sağlanır chiple desteklenirse gerçekten fark ettiriyor ama performanstan daha çok yakıt sarfiyatıyla alakalı standart bujilerin nadiren yakıtı tam yaktığını biliyor muydunuz ben duyunca şok olmuştum

Son düzenleme:

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aldığım yerden bişey öğrendim ultrasoniclerin ömrü 10.000km'ymiş nie bu kadar az dediğimde adam bunlar tek tırnaklı standartları çift tırnaklı bu ondan çok daha çabuk yıpranıyor dedi ama bi kaç siteye baktım birinde 60.000mile (100.000km yazıyordu) tabi bu ömrümü başka bişey mi anlamak içi,n ingilizce lazım :D

ama tırnak konusnda haklı olablr splitfire'ın 4 tırnaklıları 60.000kmlik

Son düzenleme:

mavilerinsesi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar birazdaha açarsanız sevinirim şimdi bu bujiyi nerden ve nasıl temin edebiliriz her aksesuarcıda warmıdır.? bana ordan bi ultrasonic versene dedimmi al buyur demiyodur herhalde..! nasıl isticez ne dicez markası ne olmalı benim aracım 2000cm3 vectra şidetle tavsiyelerinizi bekliyorum.! :)
ben denizliden sipariş verdim nos mos hikaye illa nos olucak turbo olucak diye bişey yok kardeşim ateşlemeyi ne kadar güzel yaparsa o kadar verim sağlar... ben kendi aracımda bizzat denedim ve test ediyorum şu anda da öyle... ve çok memnunum... denizlide dürüst bi abimiz var uygun fiyata alman veriyor çakma çin v.s değil... faturalı garanti belgeli... ve normal bosh bujilerden 3 kat daha uzun ömürlü tek tırnak... g.gidiyo.com a gir ultrasonic buji yaz ve irtibata geç saygılar,bu en yakın yönü ve kolayı... orda burda bulamazsın diye düşünüyorum tuning çilerde olabilir...

Astra Maniaa

Bölüm Sorumlusu
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben denizliden sipariş verdim nos mos hikaye illa nos olucak turbo olucak diye bişey yok kardeşim ateşlemeyi ne kadar güzel yaparsa o kadar verim sağlar... ben kendi aracımda bizzat denedim ve test ediyorum şu anda da öyle... ve çok memnunum... denizlide dürüst bi abimiz var uygun fiyata alman veriyor çakma çin v.s değil... faturalı garanti belgeli... ve normal bosh bujilerden 3 kat daha uzun ömürlü tek tırnak... g.gidiyo.com a gir ultrasonic buji yaz ve irtibata geç saygılar,bu en yakın yönü ve kolayı... orda burda bulamazsın diye düşünüyorum tuning çilerde olabilir...

o denizlili abiden aldım ben bujiyi daha dün sordum ömrünü bana 10.000km dedi orj. 30.000 neden öyle ömrü kısa dedim
tek tırnaklı oldugundan dedi orj. çift tırnak ondan 30.000 gidiyor dedi.. sen 3 kat uzun ömürlü diyosun ama bahsettiğin kişi üçte biri ömürlü diyor...

hatta mesajı şu:

[FONT=arial,verdana] Bujilerin ömrü kullanılan materyallerine ve tırnak sayısına göre değişir. Aracınızın orjinal bujisi evet 30.000 gider çünkü 2 tırnaklıdır ve yıpranma 2 tırnak da daha az olur.. Bir tırnak aşınırsa diğeri sürüdürür. Ama bizim bujide bu mümkün olmaz çünkü teknik yapısı gereği bizim buji tek tırnak olmak zorundadır. Ancak bakın siz de ifade etmişsiniz.. Hiç bir buji bu bujilerin sağladığı performansı kesinlikle veremez isterse 10 tırnaklı olsunlar.. Artı bu bujiler SÖNME sayılarını azalttıkları için yakıt bu sayede daha iyi yanar ve yakıt tasarrufu da sağlanmış olur ve bu şekilde de zaten bu ömür kısalığını kat be kat telafi etmiş olur çünkü yakıta her zaman ve sürekli ödeme yapılıyor. [/FONT]

Son düzenleme:

Anil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Peki kardeşim hikaye! ben sadece performans bujisinin daha yüksek performanslı otomobiilelerde,aşırı belsemelilerde yani yakıt karışımının daha zengin olan otomobillerde işe yarıyacağını savunuyorum hala! Fabrikanın koyduğu zaten bunu ateşliyor ve performans bujiden fabrikasyon olan motora taktığındada hiç bişey farketmez ha saniyenin milyonad biri falan farkeder tabi! onuda kullanırken anlarsan neyse ben sadece düşüncelerimi söylüyorum yani onun yerine bir air intake kit falan düşünseniz bence alacağınız verim daha tatminkar olur dostlarım bu konuya son cevabım dostlarım boşuna konu uzmasın hepiinize iyi keyifli kazasız sürüşler

mgüloğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ultrasonik buji büyük bir palavra ben kullandım hiç bir katkısı yoktur. belkide zararı vardır. söktürüp orjinal GM taktırdım. daha süper. paranızı boşa harcamayın. bunlar hep üçkağıt.