Performans Buji Aldim çok Memnun Kaldim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

selimkocer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede fazla kılometre yapmaz bu bujıler

istanbool

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
performans bujılerın omru zaten kısa olur helekı dızel arabalarda hıc kullanmayın

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aga78' Alıntı:
fark atan bi kaşıntı ben bu corsandan performans beklemiyorum ya ilk defa 14 araba biniyom gerçi çok hissettirmiyo ama biraz görsel bişiyler yapsam yeticek aslında ama insanız yetmiyo işte biraz daha gitsin istiyo aklımda sitilo var iç dizayn olarak çok hoşuma gidiyo yada 318 i bmw direksiyona oturunca düven vermeli araba malesef corsada bu yok

hiç biri olmazsa abimin astraya el koyucam 16 iyi gidiyo valla

ama sana ruhsat işi çıkmasın bu işlemlerden sonra okadar degişiklik
satılık ilanın şöyle olur heralde satılık corsa c aslen 1.4 ama bakmayın 1.6 ya egzoz koklatıyo 1.7 olsa gerek :D

valla seni tebrik etmekten başka bişiy diyemiyorum tutku başka bişiy olsa gerek :good:

C'tesi aldım arabayı, özellikle alt devirlerden çok güzel toparlıyor araba, ivmelenmede ciddi bir fark var.2. viteste son süret 80'di 90'a yakın şu anda.Aklında böyle bir düşünce olanlar hiç beklemesin, Opel Team Service'i şiddetle tavsiye ederim...

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar performans buji'nin kısa ömürlü olacağı fikri nereden doğdu bilmiyorum ama bende splitfire platinium bujilerden var, 100.000 mil kullanım süresi var bu bujilerin.Normal bujiler bile 30.000 Km'de değişiyor...

yusuf

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende bosch dan sordum onada çok iyi diyorlar takımınada 30 ytl dediler kısmet olursa ben alıcam

istanbool

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
skyeye okdr masraf yap sen 1.4 arabaya gelsın bı 1.6 polo senı gecsın olcak ısmı sımdı bu yanı suankı rakıplerın dogan tofas baska ne olacakki?????????

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbool' Alıntı:
skyeye okdr masraf yap sen 1.4 arabaya gelsın bı 1.6 polo senı gecsın olcak ısmı sımdı bu yanı suankı rakıplerın dogan tofas baska ne olacakki?????????

Hayrola, drag'e mi katılıyoruz?

istanbool

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
degılde yanı yapıgın masrafa yazık hakkatende ne takarsan tak "derecelı egzantırık turbo nos" harıc o araba maximum 130 bılemedın 140 beygıre cıkar olcumlerde daha fazla verebılır ama okdr yapmaaz arabanın dısını gayet guzel yapmıssın bırak ole kalsın motorla ne oynuosun gsi mı war altında;););)

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbool' Alıntı:
degılde yanı yapıgın masrafa yazık hakkatende ne takarsan tak "derecelı egzantırık turbo nos" harıc o araba maximum 130 bılemedın 140 beygıre cıkar olcumlerde daha fazla verebılır ama okdr yapmaaz arabanın dısını gayet guzel yapmıssın bırak ole kalsın motorla ne oynuosun gsi mı war altında;););)

Araba benim keyif benim, istersem bisiklete harcarım...Şu an altımda bu var buna harcıyorum.Zaten 130-140 gibi yapma gibi bir düşüncem de yok, dereceliyi, nos'u geç turbocharger uygulanmadan zaten o güçleri bu arabada elde etmem imkansız. O güçleri istesem zaten satıp başka araba alırdım ki aracımı satılığa çıkardım Colt CZT almak için, sonra vazgeçtim.Her zaman bir üst vardır, o mantıkla gidersek modifiye etmek için bi Supra alana kadar bekliyecez, GSI'lara harcanan paraya da yazık o zaman...

Paramı nasıl harcayacağım konusunda pek karışmasan iyi olur yalnız, ben sana karışıyor muyum?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...