Pejo Partnır 2.0HDI

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu arabaların piyasası nasıldır? Takaslasak kolay satabilir miyiz, satmasak kullanımı nasıldır. En son çıkan dobloları seviyorum, onun haricinde bu tip arabalardan pek haz etmiyorum.
Demişim ama kimse görmemiş galiba :D Tamamen ticari amaç güderek takaslamak istiyorum, gelen takas tekliflerine abartılı cevaplar veriyorum, üste 4-5bin lira para istiyorum ki, partner gibi bir arabanın üstüne 4bin para aldığımı varsayarsam partner'i de 13'e satarsam arabamı iyi bir fiyata satmış olayım diyerek. Gönlümde yatanı herkes biliyor zaten :)

selo06

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cümle kurmadan güzel anlattın fikrini mert kardes :) Hoş bir fikir,fakat partner ı çabuk elden çıkarabilmen birazda iyi fiyata satman gerek,oda zor gibi,bence c lere takas teklifi yolla :)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
C satıcılarına takas yollamayı düşünüyorum ancak, şahinden inip vectra almaya çalışan adam bile 16 yaşında arabada bikaç parça boyası var ama değişeni yok, hasar kaydı yok, macun yok desem de yok kardeş boyasız lazım diyor, vectra sahipleri ne der bilemiyorum :D Üzülüyorum da bu hallerine, boyasız diye gidip yiyecekler pertli toplanmış arabayı, biliyorum expertize de sokmazlar ama sadece kandırılmaya ihtiyaçları var :)

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Vay Mert boyut olarak direk level atlıyorsun desene :D Şaka bir yana satmak amacıyla düşünüyorsan 2.0 HDi olacağı için zor satarsın çünkü onu alacak olan eleman 1.6 HDi tercih eder kanımca hem vergi hem yedek parça düşünürsek o sınıfta performans arayan senden başka kimse olmaz ya ayrıca ne bileyim belki antipati diyeceksin ama Peugeot ve Renault olunca geri çekiliyorum adamlar kendilerini geliştirdiler ama kalite hala çok kötü bir arkadaştan duymuştum 2011 model Latitude aracın tavan döşemesi sarkmış o derece. Bence bu tür bir araç düşünüyorsan Fiat Doblo yada Combo D falan al derim. Ford Connect'ler traktörün önde gideni birde Ford ların dizelleri turbo patlatmasıyla ünlüdür. Mantıklı olanı seç derim.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
5.000 lira istedim arabasının üstüne, sessizliğe büründü takası gönderen kişi :D Acelem yok zaten, henüz istediğim arabayı bulamadım. Şuan satsam istediğimi bulana kadar beklerim. Pejo alacak olsam zaten kusursuz olmak kaydıyla gırtlak dolusu 407 alırım, onun harici pejolar ı beğenmiyorum. E39 BMW bile alabilirim şu şekildekinden :)

bmw-m5-E391.jpg

ahmetokur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlısı olsun..
Ticari olması dışında iyi araçlar, ancak Fransız grubu olduğu için tehlike alarmı her zaman var.
Arkadaşlar çoğu şeyi yazmış, 1.6 hdi en çok tutulan bu kasada.
Connect traktör gibi ve yakıt fazla, Caddy'e zaten yetişemessin fiyatı pahalı, Berlingo desen Partner'le aynı zaten Fransız'a devam...
Öğrenci adamsın, mümkünse ticariye hiç bulaşma derim... Hee benim gibi 2-3 seneye kadar aile kurarım diyorsan o başka :)
Tekrardan hayırlısı olsun...

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Barıştınızmı .

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Barıştınızmı .

Hiç başlayamadan biten ilişkiler gibi oldu, 5bin istedim partner satıcısının arabasının üzerine, terkedildim yazmadı bir daha :D

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 20:29 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 20:25 ----------

Hayırlısı olsun..
Ticari olması dışında iyi araçlar, ancak Fransız grubu olduğu için tehlike alarmı her zaman var.
Arkadaşlar çoğu şeyi yazmış, 1.6 hdi en çok tutulan bu kasada.
Connect traktör gibi ve yakıt fazla, Caddy'e zaten yetişemessin fiyatı pahalı, Berlingo desen Partner'le aynı zaten Fransız'a devam...
Öğrenci adamsın, mümkünse ticariye hiç bulaşma derim... Hee benim gibi 2-3 seneye kadar aile kurarım diyorsan o başka :)
Tekrardan hayırlısı olsun...

Genel olarak verilen tavsiyelerin hepsinde bu bilgiler var, herkes uzak durmamı söylüyor. Zaten bana gelen tekliflerde içinde tuğla,çimento,kaçak insan bile taşınmış rezalet hor kullanılmış arabalar var. Bir de dün gece Vectra C 2.2DTI teklifi geldi ancak comfort olduğundan ilişemedim. Muhtemelen GTS 3.2 gibi zor satılan araba satıcılarına ilişip takasta kullanacağım. Evlilik konusuna gelince aslında güven saplantımı yıkacak bir hatun bulsam ben 2-3 yılı geçtim askere gidip geldikten hemen sonra evlenirim de işte hayat bu karşımıza ne çıkaracağı belli değil, olmadı forumda konu açarız baldızı yeğeni olan varsa everirsiniz beni :rakir:

DogukanGeyik

Kayıtlı Kullanıcı
44-Malatya
Siteyi ziyaret et
Kardeşim boşver Vectra iyi arabadır satma Partner , Connect gibi arabalar için yukarıdaki Bmw 5 serisi bomba ama benim şu andaki düşüncem bir Bmw satın alıp ömürlük binmek temizini bulursam E39 alabilirim 2.5 motoru fena olmaz Prinss bir tüple. Birer tane alabiliriz yani ben varım :)

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kardeşim boşver Vectra iyi arabadır satma Partner , Connect gibi arabalar için yukarıdaki Bmw 5 serisi bomba ama benim şu andaki düşüncem bir Bmw satın alıp ömürlük binmek temizini bulursam E39 alabilirim 2.5 motoru fena olmaz Prinss bir tüple. Birer tane alabiliriz yani ben varım :)

Ömürlük düşünüyosan 5.30i alırsın, prins,teleflex gibi bir kit ile canavara dönüşüyor arabalar. Temizine kafadan 35bin verirsin ama dediğim gibi döküm blok, ömürlük makina, gırtlağına kadar dolu dolanım, otomatik vites zaten ZF marka fazlasıyla sağlam uf :D İş güç sahibi olsam, kasarım M5 alırım 48-60bin lira arasında fiyatları var ama ömür boyu yoldaş olur :)