Pedalchip mi sprint booster mi yada pedal box mu?

Mekseline

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sa arkadaslar. Astra j 1.6 115 bglik aracima bunlardan hangisi gider? Sprint booster ve pedal boxu bilmeyen yoktur. Pedalchip nasildir kullanan var mi? Pedalchip in 5 farkli modu varmis en guzelide vale modu gibi duruyor arac o modda 40-50 yi gecmezmis. Birde sizlerden yorumlar alalim.
http://www.pedalchip.com

Satici ile hicbir alakam yoktur.

KaHiN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Pedalchip mi sprint booster mi yada pedal box mu?

Tabiki karar sizin fakat ben olsam 1.6 lik araca ikisinide takdirmazdim, benim gibi 1.3 olsa araciniz sadece pedal box önerirdim, ben bayadir arastiriyorum ve bugunlerde pedal box taktirmayi dusunuyorum, dedigim gibi karar sizin sonucta..

huseyin06671

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Mekseline link' Alıntı:
Sa arkadaslar. Astra j 1.6 115 bglik aracima bunlardan hangisi gider? Sprint booster ve pedal boxu bilmeyen yoktur. Pedalchip nasildir kullanan var mi? Pedalchip in 5 farkli modu varmis en guzelide vale modu gibi duruyor arac o modda 40-50 yi gecmezmis. Birde sizlerden yorumlar alalim.
http://www.pedalchip.com

Satici ile hicbir alakam yoktur.
Forumdan bir arkadaş sprintbooster takıp memnun kalmıştı, pedal chip kullanan yok bildiğim kadarıyla. Ama bu ürünler performans artışı vermiyorlar, sadece daha hızlı gidiyormuş hissi uyandırıyorlar.
Bu arada karabüğün neresindensiniz? bende karabükteyim..

Odak Dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.odakdynamics.com

huseyin0667 link' Alıntı:
Forumdan bir arkadaş sprintbooster takıp memnun kalmıştı, pedal chip kullanan yok bildiğim kadarıyla. Ama bu ürünler performans artışı vermiyorlar, sadece daha hızlı gidiyormuş hissi uyandırıyorlar.
Bu arada karabüğün neresindensiniz? bende karabükteyim..

Bu ürünlerin oluşturduğu "his" değildir. Tork ve beygir anlamında gerçek güç vermediği için sadece "benim yerime gaza daha fazla basıyor" diye düşünülür.
İşin aslı, eski araçlarda gaz teli varken gaza bastığınız anda gaz kelebeği açılırdı ve araç seri şekilde devirlenirdi.
Yeni nesil elektronik pedallı araçlarda siz gaza istediğiniz kadar hızlı basın, gaz kelebeği kendi istediği hızda açılıyor. Sprint Booster bu hızı artırarak gaz kelebeğinizin daha hızlı hareket etmesini sağlıyor.

Biz Sprint Booster satmaktayız, bu alanda TÜV belgeli ve kullanımında sakınca görülmeyen tek üründür.
Ürünün menşeisi Yunanistan'dır. Diğer marka cihazlar kaliteli görünmek adına Alman malı diye pazarlanır ama kendi memleketlerindeki firmadan, TÜV'den belgeli onay alamamaktadır :)

Çalışma prensibi videosu;
https://www.facebook.com/photo.php?v=552248684852935&set=vb.403093196435152&type=3&video_source=pages_video_set

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sprint booster  045thumbsup

eraytly

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Odak ևağrı link' Alıntı:
Bu ürünlerin oluşturduğu "his" değildir. Tork ve beygir anlamında gerçek güç vermediği için sadece "benim yerime gaza daha fazla basıyor" diye düşünülür.
İşin aslı, eski araçlarda gaz teli varken gaza bastığınız anda gaz kelebeği açılırdı ve araç seri şekilde devirlenirdi.
Yeni nesil elektronik pedallı araçlarda siz gaza istediğiniz kadar hızlı basın, gaz kelebeği kendi istediği hızda açılıyor. Sprint Booster bu hızı artırarak gaz kelebeğinizin daha hızlı hareket etmesini sağlıyor.

Biz Sprint Booster satmaktayız, bu alanda T֜V belgeli ve kullanımında sakınca görülmeyen tek üründür.
֜rünün menşeisi Yunanistan'dır. Diğer marka cihazlar kaliteli görünmek adına Alman malı diye pazarlanır ama kendi memleketlerindeki firmadan, T֜V'den belgeli onay alamamaktadır :)

ևalışma prensibi videosu;
https://www.facebook.com/photo.php?v=552248684852935&set=vb.403093196435152&type=3&video_source=pages_video_set
Fiyatı biraz daha uygun olsa bu forumdan en az 10 kişi satın alır  ;D

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

valla paranın kokusunu almak diye buna derim işte :D hilmi bunu sevdi : D

edit : reklam yapan şahısın iletisi silinince benimki abes kalmış :)  silebilirsiniz...

daos009

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende pedal commander var çok memnunum. ancak atmosferik motorda ne kadar fayda sağlar bilemiyorum turboda çok sağlam sağladığını hissediyorum.

sallierim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

en fazla farkı 1.6 115te gösterir zaten sprint booster.1.6 turbosuz olduğu için alt devirlerde sıkıntısı var.yoksa araba 3500den sonra farklı bir bedene bürünüyor..

ac@d

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

KaHiN link' Alıntı:
Tabiki karar sizin fakat ben olsam 1.6 lik araca ikisinide takdirmazdim, benim gibi 1.3 olsa araciniz sadece pedal box önerirdim, ben bayadir arastiriyorum ve bugunlerde pedal box taktirmayi dusunuyorum, dedigim gibi karar sizin sonucta..
takdırdıktan sonra bizimle paylaşırsanız sevinirim.benimde niyetim var fakat kararsızım.