Pedal alti led.

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Pedal alti led.

OGOKTAS link' Alıntı:
Selam Erel ben boyle uygulamalari cok begenmeme ragmen gece arac ici isik rahatsiz ediyor, bu nedenle pedal ve koltuk altina beyaz led dusunebilirim ama kapiya baglayip surekli yanmamasi benim icin daha iyi :)

Tatilden yeni geldim, bu aralar isler biraz yogun ama rahatlayinca dusunebilirim

Abi geçen bir arkadaşımın aracına bindim , pedal altı ledi vardı , çok şık bir uygulama .Ayrıca aracın tonu ile uyumlu olduğu için göze rahatsızlık veren bir tarafı yoktu o yüzden kalkıştım bu işe :D Bende araç ile çok ilgilenemedim yaz boyunca yavaş yavaş bir şeyler yapayım diyorum.Yaptırmayı düşündüğüm bir çok uygulama var ama hep bir aksilik çıkıyor . Nasip olurda inşallah ufaktan uygulamalara başlarım :)

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

VIII link' Alıntı:
Abi geçen bir arkadaşımın aracına bindim , pedal altı ledi vardı , çok şık bir uygulama .Ayrıca aracın tonu ile uyumlu olduğu için göze rahatsızlık veren bir tarafı yoktu o yüzden kalkıştım bu işe :D Bende araç ile çok ilgilenemedim yaz boyunca yavaş yavaş bir şeyler yapayım diyorum.Yaptırmayı düşündüğüm bir çok uygulama var ama hep bir aksilik çıkıyor . Nasip olurda inşallah ufaktan uygulamalara başlarım :)

Uygulama cok guzel ben bence ilk firsatta yaptirmalisin Umarim yakin zamanda bir bulusma olurda Bulent abini arabayi yakindan bir inceleriz

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bugra_06 link' Alıntı:
Paylaşım için teşekkürler Bülent abi. Bence sarı ışık ya da çok loş beyaz ışık daha elit gösteriyor. Ben fırsat bulunca öyle yaptıracağım 
Sağol bugra h.sonu ömür'ün  (DERSİMLİ) aracina beyaz taktiracagiz onuda bi canli goreyim olmazsa degistiririm tesisat cekili olduktan sonra oynama yapmak kolay.

bugra_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

B֜LENT link' Alıntı:
Sağol bugra h.sonu ömür'ün  (DERSİMLİ) aracina beyaz taktiracagiz onuda bi canli goreyim olmazsa degistiririm tesisat cekili olduktan sonra oynama yapmak kolay.

aynen abi. bence o daha çok hoşuna gider. böyle temiz temiz aydınlatır ayak altlarını merso kıvamında :)

barbaros_y

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
Evet oto elektrikcisi şişli'de.
bülent bey merhaba özelden elektrikçinin adresini verirseniz bu hafta uğrayıp yaptırmak isterim. kapılara ve pedal altı led ve birde hoparlör montajı yaptırmam lazım.umarım uygun bir fiyat verir.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

barbaros_y link' Alıntı:
bülent bey merhaba özelden elektrikçinin adresini verirseniz bu hafta uğrayıp yaptırmak isterim. kapılara ve pedal altı led ve birde hoparlör montajı yaptırmam lazım.umarım uygun bir fiyat verir.
greatt greatt

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hemşo Bülo işini bilir :) İstanbul da olsam bende yaptırırdım şık olmuş.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Hemşo Bülo işini bilir :) İstanbul da olsam bende yaptırırdım şık olmuş.
Senin arabada zaten varya togi.
Ayak tarafinda sari bi isik.

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Abi bunlar guzel uygulamalar, istedigim rakam verilmeden satmayi dusunmuyorum satana kadarda (ki satilmayabilirde) araca yakistigini dusundugum makul maliyetli uygulamalari yapabilirim, benim ekuri Karsli Burak gelince bir bakariz zaten gunduzleri led yapacaktik belki arada bu uygulamayida cikaririz :)

BÜLENT link' Alıntı:
Hahaa adamin adi karsli kaldi.
O sevincten havalardadir simdi gelince ne dersen yapar.

Ben bunları yeni görüyorum ya, arkamızdan ne işler dönmüş arkadaş :)

Özdemir abim gündüzleri led yapma işine girişelim bu aralar, sonra iç aydınlatmaları led yapalım, baktık yeterli gaz var ve hoşumuza gidiyor uğraşmak, pedal bölümüne de girişiriz.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

burakkarsli link' Alıntı:
Ben bunları yeni görüyorum ya, arkamızdan ne işler dönmüş arkadaş :)

Özdemir abim gündüzleri led yapma işine girişelim bu aralar, sonra iç aydınlatmaları led yapalım, baktık yeterli gaz var ve hoşumuza gidiyor uğraşmak, pedal bölümüne de girişiriz.
Karsli önce yaprak döner sözunden basliyalim. Sonra lamba ampul led isine bakariz.