Pedal alti led.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Pedal alti led.

AlettaOcean link' Alıntı:
hiç orjinal olmamış minübüsçülerin yaptığı  ledlere benzemiş kendi aracımda komple pedal ve koltuk altı aydınlatma var özel kumandalı 7 renk ve her rengin tüm tonlarına dönüşebiliyor istanbulda yapmak isteyen olursa yardımcı olurum  resim çok kötü çıktı neden bilmıyorum ama örnek olması acısından :)

http://www.resimagaci.com/img/0260rpv.jpg

:D :D  :D Sesli guldum  :D :D :D

Uygulamayi minubuscu uygulamasina benzetip, ornek paylasilan resim supermis  :D :D :D

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

OGOKTAS link' Alıntı:
:D :D  :D Sesli guldum  :D :D :D

Uygulamayi minubuscu uygulamasina benzetip, ornek paylasilan resim supermis  :D :D :D

+1 :D

Oktay.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

AlettaOcean link' Alıntı:
hiç orjinal olmamış minübüsçülerin yaptığı  ledlere benzemiş kendi aracımda komple pedal ve koltuk altı aydınlatma var özel kumandalı 7 renk ve her rengin tüm tonlarına dönüşebiliyor istanbulda yapmak isteyen olursa yardımcı olurum  resim çok kötü çıktı neden bilmıyorum ama örnek olması acısından :)

http://www.resimagaci.com/img/0260rpv.jpg
Hocam gercekten 7 renkmi yaptiniz.
Kumandadan degistiriyosunuz.  005hihih.
Serit yuruyen led lerden taksaydiniz bari daha iyi olurdu

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Bulent abi konuyu yeni goruyorum, gule gule kullan cok guzel olmus, soyledigin gibi ledleri siyah bant ile sararak istedigin seviye yakalanabilir. ben daha kapi kollarina dahi yaptirmadim. :)
Sagol ozdemir. Boş ver zaten saticaksin arabayi.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
Sagol ozdemir. Boş ver zaten saticaksin arabayi.

Abi bunlar guzel uygulamalar, istedigim rakam verilmeden satmayi dusunmuyorum satana kadarda (ki satilmayabilirde) araca yakistigini dusundugum makul maliyetli uygulamalari yapabilirim, benim ekuri Karsli Burak gelince bir bakariz zaten gunduzleri led yapacaktik belki arada bu uygulamayida cikaririz :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Abi bunlar guzel uygulamalar, istedigim rakam verilmeden satmayi dusunmuyorum satana kadarda (ki satilmayabilirde) araca yakistigini dusundugum makul maliyetli uygulamalari yapabilirim, benim ekuri Karsli Burak gelince bir bakariz zaten gunduzleri led yapacaktik belki arada bu uygulamayida cikaririz :)
Hahaa adamin adi karsli kaldi.
O sevincten havalardadir simdi gelince ne dersen yapar.

VIII

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Abi kapı kolu ve pedal altı led yaptırılacaksa bende varım benimde istediğim uygulamaların başında geliyor greatt

bugra_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Paylaşım için teşekkürler Bülent abi. Bence sarı ışık ya da çok loş beyaz ışık daha elit gösteriyor. Ben fırsat bulunca öyle yaptıracağım 

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

VIII link' Alıntı:
Abi kapı kolu ve pedal altı led yaptırılacaksa bende varım benimde istediğim uygulamaların başında geliyor greatt

Selam Erel ben boyle uygulamalari cok begenmeme ragmen gece arac ici isik rahatsiz ediyor, bu nedenle pedal ve koltuk altina beyaz led dusunebilirim ama kapiya baglayip surekli yanmamasi benim icin daha iyi :)

Tatilden yeni geldim, bu aralar isler biraz yogun ama rahatlayinca dusunebilirim